Déčko tentokrát bez bodu

Tento víkend čekalo druhé kolo, resp. druhý turnaj náš rezervní tým s písmenkem D. Los nám tentokrát přidělil silnější soupeře v podobě rezerv Bohemky a Black Angels.

Turnaj se konal, stejně jako v prvním případě, na hale v Berouně, která tentokrát nabídla plný komfort i v podobě otevřené restaurace, kde se tráví čas mezi zápasy určitě lépe než na tribuně. Sestava se díky spoustě omluvenek ladila až dopoledne v den zápasů. Touto cestou bych rád poděkoval Aničce a Romanovi, kteří narychlo doplnili náš kádr, který čítal včetně nich pouhých 9 lidí do pole. A v bráně zaskakovala legenda klubu Boris.

Oba naši soupeři přijeli v počtu 15 hráčů a Bohemka dokonce disponovala i dvěma muži v masce. Vstup do prvního zápasu nám moc nevyšel, neboť se Boris hodlal rozchytat až v zápase - bohužel si první zákrok připsal až za stavu 0:3. Ale díky stále se zlepšujícímu našemu výkonu jsme se soupeřem drželi krok a po druhé třetině jsme ztráceli pouze jednu branku. Bohužel tragická třetí třetina určila, že vítězem tohoto utkání bude jednoznačně náš soupeř. Druhý zápas se měl podobat tomu prvnímu jako vejce vejci. Bohužel naše koncovka byl žalostná a navíc nám docházely síly. Soupeř nám dovolil skórovat pouze jednou.

Tento turnaj jsme bohužel bez bodu, ale doufám, že se brzy ustálí sestava a s tím porostou i naše výkony. Ještě nabízím pohled P. Pánka:

“Zápas s Bohemians byl vyrovnaný do druhé třetiny. Ta třetí nám ale hodně utekla a tak jsme vysoko prohráli. Zápas s Black Angels byl spíše jednostranný. Sice jsme vyhrávali 1:0, ale pak hosté zapnuli a hrálo se spíš na naší půlce. Statečně jsme bránili, ale padli jsme a jeli jsme domů bez bodu.”

Autor: Miloslav Mattes