Související zápasy

Panthers Praha
24_20230911_132022.jpg
2720_20240331_142556.jpg

Déčko lovilo v Podolí

Ahoj, florbaloví fanoušci! Máme tu pro vás novinky z posledních dvou zápasů našeho oblíbeného týmu Panthers Praha DREAM TEAM. A kde jinde by se mělo hrát, než krásnou neděli v Podolí? Většina týmu to měla do haly vysloveně na skok, což ocenili. Tak pojďme na to!

První zápas nás postavili proti týmu IBK KUBÁNSKÝ KLAN. Bohužel, tentokrát jsme prohráli 1:3. Ale nezoufejte, výkon byl kvalitní!  Bojovali jsme jako lvi, ale neproměnili tutovky. Ačkoli jsme prohráli, musíme uznat, že náš soupeř byl minimálně stejně kvalitní jako DREAM team. Jediný gól Panterů dal Kryštof bombou od půlky. Co nás může mrzet je nevyužitá čtyřminutová přesilovka před koncem, stejně jako X vyloučení v průběhu zápasu.

Druhý zápas byl proti FBC DRACI ŘÍČANY TT B a tentokrát jsme vyhráli 6:4!Druhý zápas jsme dominovali a již klasicky jsme ho zdramatizovali ve 3. třetině, kde se Draci dotáhli na ztrátu jednoho gólů z 5:1 a 5:4. Góly dal postupně dvakrát Kůža, Daneček, Ghali, Stein a poslední gól dal Jenda do prázdné brány. Naše kombinace byly tak plynulé a efektivní, že bychom je mohli přirovnat k výběru NHL v 90. letech!

Zápas

Skóre

Góly

Panthers vs. IBK KUBÁNSKÝ KLAN

1:3

Kryštof

Panthers vs. FBC DRACI ŘÍČANY TT B

6:4

Kůža (2), Daneček, Ghali, Stein, Jenda


Takže, co si z toho vzít? I když jsme prohráli první zápas, Panthers ukázali, že mají srdce šampionů. A druhý zápas? No, to byla jen třešnička na dortu!

Děkujeme za podporu!

Autor: Karol Janíček