Déčko konečně bodovalo a odlepilo se ode dna

Náš cíl pro tyto dva zápasy byl jasný, vyhrát je oba a brát všech šest bodů do boje o udržení v lize. Což se velice dobře povedlo. :-)

První zápas začal výborně, v úvodní třetině jsme soupeři nic nedovolili a vyhráli jsme ji s přehledem. Druhá třetina byla z naší strany hrozná, soupeř byl lepší a je jenom štěstí, že na tréninku nejspíš střelbu moc netrénují. Třetí třetina byl boj o všechno, vyrovnaná hra, dobrý florbal. Nakonec rozhodl v přesilovce přenádhernou střelou Vojta Marek. Za zmínku taky stojí starý urostlý pardál Daneček, který zaznamenal 2+2. Výhra 4:3.

Druhý zápas začal rychlými čtyřmi góly z naši strany a to rozhodlo prakticky celý zápas. Soupeř se sesypal a první dvě třetiny byl takříkajíc „úplně namazanej“. Třetí třetina byla z naší strany slabší, ale výsledek jsme udrželi a nakonec vyhráli 8:3. Za zmínku určitě stojí Benďas, který si jedno střídání pravděpodobně něco šlehl a sám pak přesprintoval s míčkem celé hřiště a dal si i bazén nazpátek. Padly také dva krásné hattricky, které zaznamenali Daneček s Pavlem.

Autor: Vojta Marek