24_20230911_132022.jpg
18_1640199804.png
2072_20220211_112624.jpg

David Mašát rezignoval na svůj post člena výkonného výboru

Po několika letech působení ve výkonném výboru klubu skončil ve své funkci na vlastní žádost David Mašát starší. Davidovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mnoho štěstí v osobním i pracovním životě.

David Mašát působil ve své funkci od června roku 2019 a ve složité době, která začala o necelý rok později, byl hybným motorem mnoha projektů, jako například Panthers Night, nové klubové kanceláře nebo chystané kampaně k výročí 30 let klubu. Při čtyřletém funkčním období by dle plánu měl ve výkonném výboru skončit až příští červen, po vzájemné dohodě se tak nicméně stalo už letos v únoru.

„Důvodů pro Davidův konec je několik, ty hlavní jsou ale nepříjemná situace s covidem v jeho živobytí a tím pádem i ztráta potřebného zápalu a chuti,“ přibližuje konec jednoho z členů výkonného výboru generální sekretář klubu Štěpán Weber. „Davidovi děkujeme za obrovský odvedený kus práce a přejeme mnoho štěstí v pokračování jeho životní cesty. Jeho rezignace nijak neovlivní fungování výkonného výboru coby kolektivního orgánu, ten se totiž může scházet i v nekompletním složení. Na letošní členské schůzi nás nicméně čeká mimořádná volba na toto uvolněné místo, rádi bychom tedy oslovili potenciální zájemce, aby se zamysleli nad svou případnou kandidaturou – hledáme podobně aktivní a zapálené jedince, kteří nám do našeho fungování mohou přinést nové nápady a hlavně jiný úhel pohledu, který bude pro všechny přínosný.“


Členská schůze se bude stejně jako v loňském roce konat v rámci tradiční Panthers NIght, o jejímž datu konání budeme včas informovat.