První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

V prvním zápase nás čekal soupeř z Olympu. Během první části jsme si vytvořily dostatek příležitostí a odskočily do několikabrankového vedení. Během přestávky jsme nabraly síly na druhou část, která byla z naší strany o něco slabší. Soupeř začal pomalu snižovat a bylo to drama do poslední sekundy. Vítězství se nám nakonec podařilo urvat. Děkuji Kamče za to, že nám chytala, dokázala nás několikrát svými zákroky podržet.