První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Minulý turnaj odpořádalo Áčko a teď bylo na řadě i Béčko. Naštěstí se turnaj uskutečnil na domácí palubovce v Radlicích, kde jsme mohli těžit z výhody znalosti nerovností a celého povrchu. Sestava byla okleštěná na pouhých 7+1 z důvodu zranění.