Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2710_20240321_124522.jpg

Další cesty mlžek

Mladší žákyně odehrály další z turnajů, tentokrát v Nehvizdech.

Jako první došlo na měření sil proti starým známým Sokolům z Vinohrad, zápas jako na houpačce a těsně před koncem naše zasloužené vyrovnání přineslo první bodík do tabulky.

Klasické dvouhodinové přestávky mezi zápasy mohly holky tentokrát krom hraní her využít i k zdokonalování svých florbalových dovedností, díky velkému prostoru v hale.

Další zápas proti BA byl především soubojem našich hráček proti šikovné gólmance soupeře a nesl se v duchu "co všechno dokážeme nedat". I přes naši herní převahu si ale odnášíme další remízu.

Zebry z Nového Strašecí, další ze starých známých soupeřů. První poločas se nám výsledkově vůbec nepovedl a do druhého bylo co dotahovat. Holky ovšem nic nezabalily a opravdu dokázaly manko z první půle smazat. Bohužel v závěru rozhodl trochu smolný gól ve prospěch soupeřek a tak si odnášíme nejtěsnější možnou prohru.

Jako poslední na nás čekaly hráčky Prague Tigers, které se do té doby prezentovaly velice suverénními výsledky a tak jsme tušili, že nás nečeká nic lehkého. Oproti předchozím zápasům se nám ovšem povedlo zachytit začátek zápasu a vytvořit si náskok, který už jsme za celý zápas nepustili z rukou, a tak jsme se po jedné prohře a dvou remízách mohli radovat i z výhry.

Turnaj jsme zakončili na hezkém třetím místě a máme především radost z herního projevu holek, které se turnaj od turnaje zlepšují.

Autor: Pavel Skazko