Čtyři body pro rezervu žen

Ženy B na druhém turnaji úspěšně bodovaly v obou zápasech – po úvodní výhře přišla nájezdová bitva s Mladou Boleslaví.

Oba zápasy opět hodnotí Hana Dyntarová

,,První zápas proti Vinohradům jsme začaly v první třetině velmi úspěšně. Dva góly hned na startu se vždy hodí. Bohužel jsme se ve druhé třetině podle trenéra “nechaly uspat” a soupeř dorovnal. Třetí třetina byla velmi napínavá, protože jsme se my i soupeřky snažily navýšit skóre. V posledních minutách nás vysvobodila z usilovného boje Šárka Hromková svým gólem bez asistence. Do konce zápasu jsme jednobodový náskok udržely a vzaly jsme si výhru.

Do druhého zápasu proti Mladé Boleslavi jsme podle mě nastoupily trochu ospale. Probudil nás soupeřův gól v páté minutě zápasu, který jsme vzápětí oplatily. Po dalším gólu pro soupeřky následovalo jejich trestné střílení na naši brankářku Kristýnu Horňákovou, která nedovolila skórovat. Ve třetí třetině padly další dva góly na obě strany a následovaly nájezdy. Bohužel se nám nedařilo a Mladá Boleslav vyhrála 4:3 (1:0)”

Autor: Hana Dyntarová