Související zápasy

Panthers Praha
24_1640942060.jpg
2310_20221125_012543.jpg

Čtvrtý společný víkend dorosteneckých rezerv

Další dvojitý dorostenecký víkend začal minimálně pro trenéry velmi zajímavě. Díky chybě v komunikaci si duo Novotný – Pauček společně s Vachuškou užili půlhodinovou procházku sněhem a mrazem skrz Stochov až na místní halu.

V prvním zápase jsme nastoupili v poměrně silné sestavě proti papírově rovnocennému Rakovníku a vstup do utkání byl celkem nekoukatelný. Výkon na 50 % na obou stranách první brankou rozsekl až Brabec krásným vinglem. Ačkoliv soupeř srovnal skóre v krátkém čase, tak ve druhé třetině už střeleckou statistiku ovládli Panthers a do konce utkání dokázali vstřelit ještě 5 branek. Cenné vítězství jsme nakonec urvali díky postupnému zlepšování výkonu postupem zápasu, ale i díky kvalitním individuálním výkonům gólmana Palaše, Brabce a Sedláčka.

Druhý zápas na sebe dlouho čekat nenechal a mohli jsme se utkat s Jeleny z Unhoště. Zápas se pro nás mohl nést v poklidném tempu, kdybychom ukázali naše schopnosti, ale jelikož jsme z neznámého důvodu zřejmě šetřili síly, tak nás místy Jeleni v počtu 8+1 dokázali potrápit včetně hry v naší vlastní přesilovce.

Nicméně z turnaje odcházíme se šesti novými body na našem kontě a doufáme, že už nikdy nebudeme muset v takovém ročním období hrát na stejné hale a ve stejnou dobu.

Děkujeme všem rodičům, kteří nás dorazili podpořit, zejména panu Zalabákovi za fotky z turnaje!

Autor: Jan Pauček

.

V neděli odehrála druhá rezerva dorostenců turnaj v domácí hale našich mužů a roudenských Sokolů. V prvním utkání jsme se trápili díky zbytečným chybám, nedůrazu nebo strachu ze hry vpřed. Nicméně jsme se i přes trápení dostali do pohodlného vedení a postupně vše zlepšovali.

Bohužel se v průběhu utkání zranil Kóča a bylo jasné, že se do utkání už nevrátí a že ještě před cestou domů si dá zastávku v motolské nemocnici. Držíme palce v brzké uzdravení.

Druhé utkání bylo něčím ojedinělé. Už před zápasem jsme věděli, že nám protivníkem budou domácí sokolíci. Ať už historicky nebo nyní jsou vždy zápasy s Rudnou třaskavými střetnutími na hřišti i mimo něj. A oproti historii si troufnu říct, že dnes už na hřišti souboj končí a dál za mantinely nepokračuje.

Přistoupili jsme tedy ke kroku, kdy jsme si společně před zápasem řekli, že zabojujeme o výsledek a dáme do toho všechno. Na hřišti se zničehonic hrál zápas úplně mimo parametry soutěže. Rychlejší, dravější, důraznější. zároveň ale vyrovnaný a plný vyloučení. Ke konci bych dokonce řekl že jsme přeřadili na rychlost, o které někteří ani nevěděli, že jí mají. Na výhru to sice nestačilo, ale byli jsme nad rámec spokojení.

Takových zápasů bychom potřebovali co nejvíce. Krásný mač, kde všichni makali na 100%.

Autor: Jan Sysel