Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2638_20240122_145641.jpg

Černý víkend juniorů, ze tří zápasů berou pouze bod

Náročný program nezastihl panteří juniory v té nejlepší formě. Ti odehráli o víkendu netradičně hned trojici utkání, po dvou nezdarech se jim povedlo bodovat až v tom posledním, kdy s Chomutovem padli v prodloužení.

V týdnu jsme se připravovali na náročný program a tři zápasy ve třech dnech. Morálka i atmosféra byly na vysoké úrovni, na poslední chvíli nám do toho ale hodily vidle zdravotní problémy hned sedmi hráčů.

Víkend jsme odstartovali už v pátek, kdy jsme doma přivítali Plzeň a musím říct, že po nějaké dvě třetiny jsme byli lepším týmem. Ve třetí třetině ale znovu přišel zmar, individuální chyby a výpadek v hlavách, díky čemuž nám soupeř odskočil a už se nepodařilo ho dotáhnout.

Před sobotním výjezdem do Karlových Varů bylo ještě hůř a zapsali jsme další dva marody. A na místě? Parkety a velký zmar. Občas jsme vypadali, jako kdybychom drželi hokejky poprvé v životě, kupili jsme chybu za chybou a to soupeř trestal. Zatímco on dával jeden gól za druhým, držel se na dobré vlně a mířil za vítězstvím, my byli naopak úplně dole, a proto přišla naprosto zasloužená prohra.

Je tu neděle a zápas v Chomutově. Doplnili jsme kádr o pár hráčů, co se vyhrabali z postele a i s teplotami vyrazili s námi na místo. Tam je čekal hodně vyhrocený, ale kvalitní zápas, kde jsme v závěru odpadli fyzicky a zejména ve třetí třetině šlapali vodu. Povedlo se nám dostat zápas alespoň do prodloužení a vybojovat v něm bod.

Víkend nemůžeme jako celek hodnotit kladně, pozitivní ale byl zápas v Chomutově, kde jsme ukázali velké zlepšení, hlavně co se nastavení v hlavě týče. Můžeme se vymlouvat na velkou marodku, i přesto je to ale pro nás velké varování před play-off.

Díky rodičům za podporu a skvěle zvládnutou dopravu.

Autor: Lukáš Jenšík