Související zápasy

Černý víkend juniorů, v pražských derby skórovali pouze dvakrát

Hodně nepovedené byly víkendové domácí zápasy juniorského Áčka, Panteři v nich nezískali ani bod, v obou případech navíc vstřelili jediný gól.

Zejména sobotní představení s lídrem tabulky rozhodně nepokračovalo ve vyrovnaných výsledcích Panterů z uplynulých týdnů. Tatran na domácí hráče doslova vlétl a zejména v první třetině jej prakticky nepustil na útočnou polovinu, z čehož vzešlo i drtivé vedení 0:7. Panteři sice do druhé části vstoupili nebojácně a hned v jejím úvodu snížil Motl, ještě do poloviny utkání ale hosté přidali další tři góly a šli si za jasným vítězstvím. To potvrdil i postupně upadající výkon domácích a na svět se tak dostala drtivá porážka 1:19.

Nedělní bitva se Spartou tedy měla být alespoň částečnou náplastí na bolavé panteří duše a nutno dodat, že nebýt druhé třetiny, mohlo se pomýšlet i na zisk bodů. Právě v prostřední části totiž Sparta nasypala domácím čtyři góly a prakticky tak rozhodla o výsledku, který nakonec zněl 1:6 v panteří neprospěch. Utkání jako takové jinak moc florbalové krásy nepobralo, hosté hráli spíše v odpočinkovém módu a na domácích byla znát rozčarovanost ze sobotní blamáže. Panteři se tak s kalendářním rokem 2022 rozloučili bezbodovým víkendem.