Černá sobota

Širokou marodkou zasažení rezervní dorostenci se v sobotu sešli na Barrandově, aby odehráli další kolo druhé ligy.

Prvním vyzyvatelem byli pražští Black Angels. Úvod zápasu byl vyrovnaný, dokonce se nám podařilo po standardní situaci otevřít gólový účet zápasu. Soupeři ovšem dokázali zápas v dalších částech získat na svoji stranu kombinací několika góly po (ne)šťastných odrazech a nedostatkem našich sil, utkání jsme totiž dohrávali v osmi. Famózní brankářku soupeře se nám v závěru podařilo překonat ještě jednou a upravit kosmeticky skóre na konečných 2:8.

Ve druhém klání jsme se postavili domácí rezervě Sparty. Již od začátku jsme se snažili postavit kvalitní prešovský beton. Soupeř si zpočátku nevěděl rady, vyzrál na náš obranný val až před koncem první třetiny. Ve druhé části už našla Sparta na naší obranu recept a rozhodla zápas ve svůj prospěch. Čestný zásah za naše barvy zapsal kapitán Honza Švehla, který byl suverénně náš nejlepší hráč na hřišti. Ten si ovšem na začátku třetí třetiny přivodil nešťastné zranění a dohrávajíc v sedmi jsme se již na odpor proti početné sparťanské družině nezmohli.

Nezbývá než ocenit bojovnost sedmi našich statečných a doufat, že se příště sejdeme ve větším počtu. Děkujeme divákům a rodičům za podporu.

Autor: Petr Lávička