Céčko urvalo dvě výhry a oslavilo milníky

3.2.2024 12:00. C - POWER v okleštěné sestavě, do které byli povolání dva žolíci - John a Šťastný, nastupuje k utkání proti Future, ve kterém je zapotřebí přerušit sérii dvou porážek v řadě (nesmysl prostě).

Ačkoliv se zápasy hrají na tři třetiny, tady to neplatilo a po druhé třetině bylo rozhodnuto. S výsledkem 5:2 ve prospěch našich barev se soupeř hodil na autopilota a třetí třetina byla spíš pro honibody. I díky odevzdanému výkonu soupeře se stal Šťastný „hattrick hero“. Podtrženo, sečteno > 9:2.

O jednozápasové pauze většina hráčů (zdravím krabičkáře, bodybuildera Kyblíčka a jeho fitmeal) využila místní bufet k objednávce svačinového meníčka - párek na tácek zapíjený tekutým chlebem či limonádou, které mělo zaručit přísun energie a sil do dalšího zápasu, již bez Johna. Toho nahradil však velezkušený a hodně bývalý člen áčka – Macejko.

15:00 Pentrs vs Kobylisy. Noční můra všech týmů, které nastupují proti nim, jelikož jsou pověstné se svým „park the bus“. Tuto legendu naprosto vyvrátil point maker Polci, který sťal svého soupeře během prvních deseti minut hattrickem a po zbytek utkání útočil na své bodové maximum z utkání proti Wizardům, 2+4. To se mu nakonec povedlo, s bilancí 5+3 a se skromným heslem „dej mi to a běž se radovat“, se mohl radovat aj zbytek mančaftu, jelikož si odnesl pohodovou výhru 11:4. Nutno podotknout, že ve svém debutu si připsal svojí první trefu také Macejko, který to uklidil jak MacKinnon v One Timers NHL skills competion.

Dvě výhry = 6 bodů do tabulky a průběžné druhé místo v lize. To je bilance po 16. a 17. kole. Zároveň první zápas přispěl k úchvatnému milníku, kdy Oman a Šáfi zaznamenali čtyřsté odehrané utkání – GRATULACE!! Bohužel, máme suchej únor, tak to na oslavu nevypadá. (Šáfi – I see you!!)

V příštím kole se bude hrát opět o hodně, jelikož Polci rozevřel nůžky víc, než bylo zdrávo, a Koli bude mít tak co dělat, aby je opět přiblížil do stavu „nestříhacího“. Zároveň mu nehraje do karet fakt, že v šesté třetině svou střelku zlomil. Štěpáne?