Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2255_20221013_231302.jpg

Céčko nechalo body i náladu na Chodově

Co říci závěrem.. Měli tam dobrý pivo, asi až moc.

Štajn neumí bránit. Dejv neumí rozehrát. Kurny byl výbornej, škoda že je nemocnej 25 dní v (každým) měsíci. Hrůša je fantom a nechápu, proč chytá za nás. Schürle nedá gól jindy než na tréninku, ale hrozně moc a dobře běhal. Anička hrála výborně, ale chyběl jí Školník. Likis jednou krásně vymetl, ale chyběl mu Školník. Šáfi měl proslov roku, u kterého skoro jódloval, hrál slušně a vypil spoustu piva. A chybel mu Školník. Mates s Karbičem zažili smutné derby s Olympem, musejí teď po Praze chodit kanálama a nedostanou klíč od primátora Prahy (on stejně dlouho ještě žádnej nebude). Mlaďasové se snažili, ale proti chlapům ty kličky moc nechodily. A VŠEM NÁM CHYBĚL ŠKOLNÍK!!!

Turnaj bez 7 stabilních členů kádru se nám vůbec nevyvedl. Nejdříve jsme ztratili nadějně vedený zápas proti Králováku, kdy jsme i díky neprůstřelnému Hrůšovi vedli ještě 5 minut před koncem 2:1 po krásné střele Likise a kulečníkovém odrazu Aničky. Následně jsme ale šli sporně do oslabení, ve kterém během asi 12 vteřin zcela vyčerpal svoji staminu autor tohoto textu Štajn a odhekal na střídačku, čímž dal soupeři prostor na vyrovnání. Za další dvě minuty už soupeř vedl po pěkném krosu na zadní tyč, kdy jsme nepohlídali střed hřiště. Jenču to úplně nepotěšilo. Gól na 2:4 vteřinu před koncem při hře bez brankáře už tak byl pouze kosmetického rázu. Nutno říct, že jsme v zápase měli velké množství šancí, především v Karbičově lajně jsme se předháněli v soutěži o chudácké zakončení dne. A to nás nakonec dost mrzelo.

A to hlavně proto, že ve druhém zápase jsme předvedli strašidelný výkon a dostali rychtu 1:9 od Olympu. Jejich mladý tým nám dal lekci hlavně z běhavosti, tvrdosti a zakončení, kdy i proti skvěle chytajícímu Hrůšovi hráči neomylně trefovali šibenice. My jsme ale nepředvedli opravdu vůbec nic, s jedinou výjimkou pěkné branky v přesilovce v podání Marka Leiše, který mezi nohama tečoval hokejové nahození beka Kurnase.

Body do kanady aspoň trochu nahonil Likis (1+1), který tak se 6 body nahání vedoucího muže, kterým není nikdo jiný než hvězda tohoto reportu (ač na turnaji chyběl, ale je to krásný člověk i charakter), jmenuje se Školník a má 7 bodů. Ze statistického okénka stojí ještě za zmínku dělené 4.-5. místo v tabulce produktivity, které okupuje Anička (3 body), což je přesně o 3 body více, než má Šáfi (navazuju na minulý report Koliho a rád bych z toho udělal tradici!). Naopak své trápení prodloužil loňský velkosběratel bodů Karbič, který je stále na 1 bodu a čeká také na první gól.

Příště nás přivítají nabušení Draci z Říčan, kteří v tomto kole pobrali dvě výhry se skóre 21:2 a vyhoupli se na první místo ligy. My jsme naopak spadli na 4. pozici a krom Draků nás příště čekají taky Black Angels B U23, trápící se na posledním místě tabulky. Tak snad to bude od nás lepší. C-POWER!!!

Autor: Martin Eckstein