Související zápasy

Bolavý vstup do nového roku

Béčko juniorů se v novém roce na první turnaj vydalo do Kralup v okleštěné sestavě na dva (statisticky) diametrálně odlišné zápasy. Jak se výprava povedla, se dočtete níže.

V prvním letošním zápase rezervních juniorů proti Tatranu Střešovice se nám moc nepoštěstilo. Hned od začátku nás trápila zkušenost a početní převaha Tatranu. Od začátku první třetiny nás soupeř tlačil v našem obraném pásmu a v v úvodní části jsme nakonec inkasovali tři góly. V té druhé jsme si vypracovali několik šancí, které se nám bohužel nepovedlo proměnit, zatímco do naší brány se jeden míček dostal. Ve třetí třetině se Tatran opět chopil iniciativy a hned ze začátku nám vstřelil dva góly. Poté jsme se úspěšně bránili až do třicáté druhé minuty, kdy nám soupeř zasadil poslední úder a ukončil výsledek na porážce 0:7.

Po pauze jsme vstoupili do zápasu s Barracudas ze Slaného. Ze začátku to bylo docela vyrovnané, ale už v úvodní třetině jsme dostali nějaké ty góly z dorážky, prostě nepohlídané situace. Po pauze jsme korigovali také vstřeleným gólem, hned na to jsme ale dostali další dva a morálka na střídačce šla dolů. V závěrečné třetině se Davidu Palašovi povedlo chytit téměř jistý gól, směrem dopředu ale z naší strany už žádný úspěch nepřišel a zápas tak skončil výsledkem 4:1 pro soupeře. Štěstí tentokrát nestálo při nás, ale příště už to určitě bude lepší.

Autoři: Filip Stašák a Matěj Fugner