Bohaté představení Dorostu B

Sobotní turnaj dorostenců Panthers Praha B byl pestrý na vstřelené branky, a to jak jak naše, tak branky soupeřů. Diváci se proto určitě nenudili.

Do prvního zápasu jsme nastoupili už v 9 ráno proti týmu z Rakovníka a po pětačtyřiceti minutách hry jsme se radovali ze zaslouženého vítězství - vyhráli jsme jednoznačně v poměru 13:5. Jednotlivé třetiny zápasu skončily naší převahou 5:1, 3:1 a v poslední třetině 5:3. Naše radost byla veliká.

Do druhého zápasu jsme nastupovali až po zhruba pěti hodinách. Přestávku jsme využili k lenošení, ale také k rozcvičování a přípravě na druhý mač dne. Ve tři odpoledne jsme tak mohli nastoupit proti nejlepšímu týmu ve skupině - Královu Dvoru. Tento soupeř nám kladl výraznější odpor a bohužel se nám nepodařilo navázat na vítězství z prvního zápasu. S Královákem jsme prohráli 9:11 i přesto, že jsme s tímto soupeřem drželi vyrovnaný krok, dvě třetiny stejně skórovali, a dokonce i v jeden okamžik vedli. Třetiny zápasu skončily vyrovnaně 3:3, 2:4 a 4:4. Celý dnešní den můžeme hodnotit pozitivně. Hrdě jsme se rozloučili se sezonou a s našimi diváky.

Autor: Mikuláš Kandravý