PanthersFBC Příbram
3:2(1:0,1:2,1:0)
ne 10. 12. 2023 9:10 @ TJ Radlice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo

Bizarní pořádání rezervních dorostenců

Rok se s rokem sešel a poslední turnaj roku 2023 je tu. Je 7:15, druhá adventní neděle, na Radlicích už se pomalu scházejí dorostenci k pořádání svého turnaje. A také SKV už od 6:45. A taky Sparta... bez trenéra. No je jasné, že dneska se nudit nebudeme.

Počáteční porodní bolesti jsme nějak přestáli a hned druhý zápas byla řada na nás. Proti Žralokům z Příbrami to měl být jednoznačný zápas po předchozí výhře 8:1 z Barrandova. A zkraje zápasu to taky tak vypadalo, kdy se ve třetí minutě prosadil parádním vinglem Štefan Ivor. Tempíčko nám ale začalo upadat, pohyb i přihrávky byly pomalé a váhy zápasu se pomalu vyrovnávaly. Byla to velká hra nervů až do 17. minuty kde ze samostatného úniku (který by v případě neúspěchu stejně skončil trestným střílením) na bližší trefil Martin Kalivoda.

Dvougólový náskok nám ale nevydržel moc dlouho. Nejprve jsme nechali uvolněného hráče na středu hřiště před Schenkem, který moc šancí neměl, a následná otočka kolem nepohlídané tyčky - opět začínáme od nuly. Dalších 5 minut jsme na hřišti byli rozhodně dominantnějším týmem, ale střelecká úspěšnost byla tu tam. Až do 29. minuty, kde jakýmsi hodně zvláštním způsobem dorážel před bránou Kalivoda a šli jsme zpátky do vedení. Poslední fáze zápasu byla hodně nervy drásající, zejména když jsme čtyřikrát netrefili prázdnou bránu (zdravíme Kořena). Závěrečná siréna nás vysvobodila a po zisku důležitých bodů jsme se těšili na zápas s Black Angels.

Osud si ale rád pohrává s pořádáním trenérského dua Pauček-Urban a po vyčerpávajícím a hodně dlouhém řešení situace jsme byli "nuceni" turnaj z technických důvodů přerušit a dohrát jindy. Takže se tímto omlouváme zejména našim svěřencům, jelikož zklamání bylo hodně znát.

Za mládežnické rezervní kategorie je to pro rok 2023 všechno, děkujeme za podporu a těšíme se na dalším turnaji v roce 2024.

P.S. Díky také Mikymu, Tomovi a Adamovi za pomoc s pořádáním a nezapomínám na zmínku Ostravy, který bohužel z určitých důvodů chybí na fotce. :-) Oss!

Autor: Jan Pauček