Mladší žákyněZápasy

říjen 2021

FA MBPanthers
5:8
so 9. 10. 2021 9:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Nové StrašecíPanthers
6:3
so 9. 10. 2021 10:35 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PanthersDvojka
8:3
so 9. 10. 2021 12:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
VinohradyPanthers
2:11
so 30. 10. 2021 9:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
DvojkaPanthers
4:17
so 30. 10. 2021 10:35 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
PanthersFA MB
11:7
so 30. 10. 2021 12:50 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2021

TatranPanthers
8:5
ne 14. 11. 2021 9:40 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
PanthersNové Strašecí
2:14
ne 14. 11. 2021 11:40 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SO PrahaPanthers
3:7
ne 14. 11. 2021 13:40 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
PanthersChodov
2:13
ne 14. 11. 2021 15:00 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 3. kolo
PanthersVinohrady
14:10
so 27. 11. 2021 9:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FA MBPanthers
5:8
so 27. 11. 2021 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
PanthersSO Praha
9:8
so 27. 11. 2021 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kutná HoraPanthers
0:5kontumačně
so 27. 11. 2021 15:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2021

PanthersChodov
1:17
ne 12. 12. 2021 10:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
DvojkaPanthers
6:3
ne 12. 12. 2021 11:40 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
VinohradyPanthers
3:11
ne 12. 12. 2021 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
PanthersNové Strašecí
3:12
ne 12. 12. 2021 14:20 @ TJ Sokol Vinohrady II, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2022

PanthersStart98
2:8
ne 16. 1. 2022 9:40 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
PanthersSO Praha
6:6
ne 16. 1. 2022 11:00 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TatranPanthers
15:2
ne 16. 1. 2022 12:20 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SpartaPanthers
19:7
ne 16. 1. 2022 14:20 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo

únor 2022

PanthersFA MB
6:11
ne 13. 2. 2022 9:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
VinohradyPanthers
8:12
ne 13. 2. 2022 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersSO Praha
4:14
ne 13. 2. 2022 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kutná HoraPanthers
0:5kontumačně
ne 13. 2. 2022 15:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2022

DvojkaPanthers
12:5
so 5. 3. 2022 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
BohemiansPanthers
0:5
so 5. 3. 2022 10:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
PanthersVinohrady
13:8
so 5. 3. 2022 12:20 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
PanthersKutná Hora
9:5
so 5. 3. 2022 13:40 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Nové StrašecíPanthers
13:4
ne 20. 3. 2022 9:00 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FA MBPanthers
4:1
ne 20. 3. 2022 10:20 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 9. kolo
PanthersVinohrady
14:7
ne 20. 3. 2022 12:20 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 9. kolo
PanthersKutná Hora
19:3
ne 20. 3. 2022 13:40 @ SH BIOS Nové Strašecí, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 9. kolo

duben 2022

FA MBPanthers
3:4
so 2. 4. 2022 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BohemiansPanthers
0:5kontumačně
so 2. 4. 2022 10:20 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
PanthersVinohrady
6:6
so 2. 4. 2022 12:20 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo
PanthersKutná Hora
17:2
so 2. 4. 2022 13:40 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 10. kolo