Po loňské skromnější účasti letos tradiční lednový turnaj Gothia Innebandy Cup zažije znovu pořádnou panteří invazi. Do Götteborgu se vydalo hned sedm našich družstev, které budou od pátku bojovat o další várku cenných kovů.
Po loňské skromnější účasti letos tradiční lednový turnaj Gothia Innebandy Cup zažije znovu pořádnou panteří invazi. Do Götteborgu se vydalo hned sedm našich družstev, které budou od pátku bojovat o další várku cenných kovů.
V neděli 15. prosince čekalo na tým RED pořádání v Radlicích. Takže na začátku nejprve něco o tom.
Panteří družstva elévů čekaly páté ligové turnaje v probíhající sezoně, navíc ty poslední v tomto kalendářním roce. Jak se jim na jejich cestách dařilo?
Elévy tentokrát čekalo až na jednu výjimku cestování za hranici stověžaté Prahy. BLACK se vydali do Hořovic, YELLOW čekalo poznávání Stochova, v hlavním městě pak zůstali pouze WHITE, které čekala cesta na Ruzyň.
I v listopadu pokračovaly boje mladších žáků, tentokrát mimo hlavní město. Jak se Panterům a netradičně i jedné Panterce dařilo?
Zima se blíží, dětské turnaje ale teprve nabírají na obrátkách a ten první listopadový neminul ani naše elévy – jak se jim na výletech po Praze i mimo ní vedlo?
Sobotní ráno se elévové vydali na domácí halu na Radlické odehrát další turnaj formátu 5+1.
Druhé elévské kolo turnajů poprvé přineslo dva panteří týmy na jedné hale – družstva BLACK a WHITE spolu pořádali v Rudné, o kus dál v Berouně se pak představili YELLOW. Jak se všem dařilo?
Mladší žáci mají za sebou druhé kolo turnajů, jak probíhal očima jejich trenérů?
Mezi posledními načali sezonu elévové, kteří se opět po roce představili na třech různých turnajích.