Zatímco většina rozumné části národa ještě spala, případně se oddávala ranní kávě a zabalená v dece sledovala ranní teleshopping, juniorské Béčko v čele s nevyspalým trenérem uhánělo v hlubokých mrazech do haly s nejhorším tepelným těsněním v regionu (promiňte, Radlice) na neoblíbené zápasy s papírově slabšími týmy, které ale je třeba porážet.











