Protože pořádat v pro nás blízké hale a v příjemný čas se ještě nikdo nenaučil, vyrazili Elévové B v brzkou ranní hodinu na výlet do Staré Boleslavi. Aby těch příjemných zpráv nebylo málo, nevyrazila s kluky tradiční část trenérského tria Andy-Domez-Poky, nýbrž "náhradník" Paučis, pro kterého to byla vůbec první zkušenost na elévské soutěži!










