Před prvním zápasem jsme opět musely řešit, kdo bude dnes v bráně. Tentokrát na holky už čekala menší golmanská výstroj, takže bylo rozhodování podstatně jednodušší. První a druhý zápas opět chytala Eliška a Anetka, na třetí se dobrovolně přihlásila Laila.











