Naše první rezerva princezen odehrála páté kolo své ligy v nafukovačce na Kotlářce. Čekalo nás velmi náročné kolo - kunratický Start, který suverénně vládne naší lize a Nové Strašecí, se kterým jsme smolně prohrály v prvním kole. Jelikož souběžně hrály v Brně i naše extraligové princezny, tak jsme nemohly počítat s žádnou posilou.











