Program zápasů

11. 12. 2023 - 17. 12. 2023
50. týden

Muži

Spartak PelhřimovPanthers Praha
2:6
so 16. 12. 2023 19:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Národní liga, 15. kolo

Ženy

ACEMA Sparta PrahaPanthers Praha
7:3
so 16. 12. 2023 16:45 @ Arena Barrandov, 1. liga žen, 17. kolo
MITEL Florbalová akademie MBPanthers Praha
1:4
ne 17. 12. 2023 17:30 @ Nová MSH Mladá Boleslav, 1. liga žen, 18. kolo

Junioři

Panthers PrahaFBC DOŠWICH MILEVSKO
6:5
so 16. 12. 2023 17:45 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 15. kolo

U23

TJ Centropen DačicePanthers Praha Boys U23
7:6
so 16. 12. 2023 19:00 @ SH Dolní Cerekev, Divize, 15. kolo

Muži C

Prague TigersPanthers Praha C POWER
5:7
so 16. 12. 2023 13:30 @ Sport Eden Beroun, Regionální liga mužů - skupina 3, 13. kolo
Panthers Praha C POWERFlorbal Neratovice
4:1
so 16. 12. 2023 16:30 @ Sport Eden Beroun, Regionální liga mužů - skupina 3, 13. kolo

Muži E (Lhokamo)

FBC Hornets PrahaPanthers Praha E Lhokamo
3:7
ne 17. 12. 2023 8:00 @ SH ZŠ Rudná, PH a SČ přebor mužů, 6. kolo
FBK Ježci RožmitálPanthers Praha E Lhokamo
3:5
ne 17. 12. 2023 10:20 @ SH ZŠ Rudná, PH a SČ přebor mužů, 6. kolo

Muži F (Sépiáci)

FBC YOUNG BOYS "B"Panthers Praha F Sépiáci
3:9
ne 17. 12. 2023 16:00 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ soutěž mužů, 6. kolo
Panthers Praha F SépiáciTEXAS LONGHORNS B
5:1
ne 17. 12. 2023 18:20 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ soutěž mužů, 6. kolo

Veteráni

Crazy Boys FBC LiberecPanthers Praha
6:2
so 16. 12. 2023 9:00 @ SH Zličín, Liga veteránů - skupina 2, 9. kolo
Panthers PrahaFBC DDM Kati Legends Kadaň
2:9
so 16. 12. 2023 12:30 @ SH Zličín, Liga veteránů - skupina 2, 9. kolo

Dorostenci A

Florbal ÚstíPanthers Praha
11:5
so 16. 12. 2023 11:30 @ Area D, 1. liga dorostenců, 22. kolo
Panthers PrahaBUTCHIS
4:14
so 16. 12. 2023 16:00 @ Area D, 1. liga dorostenců, 22. kolo

Starší žáci BLACK

FAT PIPE TraverzaPanthers Praha WHITE
5:2
so 16. 12. 2023 9:00 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha BLACKSK Florbal Benešov
5:5
so 16. 12. 2023 10:40 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Viking TJ KobylisyPanthers Praha BLACK
1:5
so 16. 12. 2023 12:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha WHITET.B.C. Králův Dvůr
0:13
so 16. 12. 2023 12:20 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha BLACKPředvýběr.CZ Florbal MB Black
3:2sam. náj.
so 16. 12. 2023 14:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha WHITEFBC Kutná Hora - černí
1:4
so 16. 12. 2023 15:40 @ SH Králův Dvůr, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo

Starší žáci RED

SK Alien NationPanthers Praha RED
5:6
ne 17. 12. 2023 9:50 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha REDOLYMP FLORBAL Poseidon
0:4
ne 17. 12. 2023 13:10 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha BARRPanthers Praha RED
7:3
ne 17. 12. 2023 14:50 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

Starší žákyně BLACK

SK Dvojka Praha DRudná Panthers Praha BLACK
7:1
ne 17. 12. 2023 9:50 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
FBC Žraloci PříbramRudná Panthers Praha BLACK
0:1
ne 17. 12. 2023 10:55 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKPrague Tigers Nehvizdy
3:3
ne 17. 12. 2023 13:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo

Starší žákyně WHITE

Rudná Panthers Praha WHITEFBC Kutná Hora
0:5kontumačně
ne 17. 12. 2023 9:50 @ MSH Plzeň II (Lokomotiva II), Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
Rudná Panthers Praha WHITESPORT CLUB Klatovy
0:5kontumačně
ne 17. 12. 2023 11:45 @ MSH Plzeň II (Lokomotiva II), Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo
Rudná Panthers Praha WHITEKanonýři Kladno
0:5kontumačně
ne 17. 12. 2023 12:50 @ MSH Plzeň II (Lokomotiva II), Liga starších žákyň - skupina 3, 6. kolo

Elévky

Rudná Panthers PrahaFlorbalová akademie MB - modré
ne 17. 12. 2023 9:40 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Rudná Panthers PrahaSummerCamps Tatran Střešovice
ne 17. 12. 2023 11:00 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians bíléRudná Panthers Praha
ne 17. 12. 2023 12:20 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Prague Tigers NehvizdyRudná Panthers Praha
ne 17. 12. 2023 14:20 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
19_1640200060.png