Program zápasů

4. 12. 2023 - 10. 12. 2023
49. týden

sobota 9. 12. 2023

Mladší žákyněFA MB
so 9. 12. 2023 9:00 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ButchisPřípravka
so 9. 12. 2023 9:30 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Mladší žáci BLACKStart98
so 9. 12. 2023 10:20 @ SH Radotín, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
PřípravkaRakovník
so 9. 12. 2023 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BohemiansMladší žákyně
so 9. 12. 2023 11:00 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
JeseniceMladší žáci BLACK
so 9. 12. 2023 11:40 @ SH Radotín, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
SpartaPřípravka
so 9. 12. 2023 12:30 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
VinohradyMladší žáci BLACK
so 9. 12. 2023 13:00 @ SH Radotín, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Mladší žákyněTatran
so 9. 12. 2023 13:00 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
PřípravkaRudná
so 9. 12. 2023 13:30 @ ZŠ Rudná - malá, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Mladší žáci BLACKRudná
so 9. 12. 2023 14:20 @ SH Radotín, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Start98Mladší žákyně
so 9. 12. 2023 15:00 @ SK Hala Lužiny, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FA MBŽeny Cirkus
1:9
so 9. 12. 2023 16:10 @ Arena Barrandov, 3. liga žen - skupina 3, 6. kolo
FbC PlzeňJunioři A
Odehráno
so 9. 12. 2023 16:45 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 13. kolo
Ženy CirkusNeveklov
1:4
so 9. 12. 2023 18:30 @ Arena Barrandov, 3. liga žen - skupina 3, 6. kolo
ŽenyMladých Nadějí
12:3
so 9. 12. 2023 19:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga žen, 15. kolo

neděle 10. 12. 2023

DorostenkyTigers
1:10
ne 10. 12. 2023 9:00 @ Bublina Arena, 2. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
SpartaMladší žáci BLACK
ne 10. 12. 2023 9:00 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Dorostenci BFBC Příbram
3:2
ne 10. 12. 2023 9:10 @ TJ Radlice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
KanonýřiMladší žáci BLACK
ne 10. 12. 2023 10:20 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Ženy BStart98
8:7sam. náj.
ne 10. 12. 2023 12:00 @ Přetlaková SH Kladno, 2. liga žen - skupina 3, 12. kolo
Nové StrašecíDorostenky
8:1
ne 10. 12. 2023 12:00 @ Bublina Arena, 2. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
Mladší žáci BLACKOrka
ne 10. 12. 2023 12:20 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
ŽenyMeťák
9:8po prodl.
ne 10. 12. 2023 12:30 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga žen, 16. kolo
Black AngelsMuži D
7:3
ne 10. 12. 2023 13:30 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ liga mužů, 12. kolo
Muži GAIK Kladno
2:5
ne 10. 12. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo
Mladší žáci BLACKDraci
ne 10. 12. 2023 13:40 @ UNYP ARENA, Přebor mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Ženy BTatran
3:7
ne 10. 12. 2023 15:00 @ Přetlaková SH Kladno, 2. liga žen - skupina 3, 12. kolo
Muži AKobylisy
5:3
ne 10. 12. 2023 15:30 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 14. kolo
PenguinsMuži G
4:7
ne 10. 12. 2023 16:00 @ Exe Sport Arena, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo
Muži DNebušice
5:8
ne 10. 12. 2023 16:30 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ liga mužů, 12. kolo
U23Gorily
2:10
ne 10. 12. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 14. kolo
GorilyJunioři A
Odehráno
ne 10. 12. 2023 18:00 @ Area D, CE soutěž juniorů, 14. kolo
19_1640200060.png