Program zápasů

27. 11. 2023 - 3. 12. 2023
48. týden

pátek 1. 12. 2023

DorostenkySO Praha
1:7
pá 1. 12. 2023 16:45 @ SH ZŠ Rudná, 2. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo

sobota 2. 12. 2023

Elévové 2013-2014Barracudas
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Elévové 2013-2014Bohemians
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci REDFBC Příbram
4:0
so 2. 12. 2023 9:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
VeterániBlack Angels
0:11
so 2. 12. 2023 9:00 @ Bublina Arena, Liga veteránů - skupina 2, 7. kolo
TatranElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 9:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TatranElévové Orange
so 2. 12. 2023 9:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ElévkySparta
so 2. 12. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
DobříšStarší žáci RED
6:4
so 2. 12. 2023 10:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
RakovníkElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TatranElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TatranVeteráni
12:1
so 2. 12. 2023 11:20 @ Bublina Arena, Liga veteránů - skupina 2, 7. kolo
Elévové 2013-2014Butchis
so 2. 12. 2023 11:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FA MBElévky
so 2. 12. 2023 11:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Elévové OrangeButchis
so 2. 12. 2023 11:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Elévové 2013-2014Unhošť
so 2. 12. 2023 13:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Elévové 2013-2014Alien Nation
so 2. 12. 2023 13:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BohemiansElévky
so 2. 12. 2023 13:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
EdenElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 13:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
EdenElévové Orange
so 2. 12. 2023 13:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci REDRakovník
4:10
so 2. 12. 2023 14:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
ElévkyTatran
so 2. 12. 2023 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OlympElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Králův DvůrElévové 2013-2014
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Elévové 2013-2014SO Praha
so 2. 12. 2023 15:00 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Muži F (Sépiáci)Dvojka
0:6
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Králův Dvůr, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo
Elévové OrangeSO Praha
so 2. 12. 2023 15:00 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
KlatovyU23
7:15
so 2. 12. 2023 17:00 @ SH ZŠ Čapkova Klatovy, Divize, 13. kolo
BenešovMuži F (Sépiáci)
3:4sam. náj.
so 2. 12. 2023 17:20 @ SH Králův Dvůr, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo

neděle 3. 12. 2023

OlympStarší žáci BLACK
1:7
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Světlá n/SStarší žákyně WHITE
16:0
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Muži E (Lhokamo)Vosy
5:1
ne 3. 12. 2023 9:10 @ TJ Radlice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo
GorilyDorostenci A
7:2
ne 3. 12. 2023 10:00 @ Area D, 1. liga dorostenců, 19. kolo
DvojkaStarší žákyně BLACK
3:1
ne 3. 12. 2023 10:05 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Světlá n/SStarší žákyně BLACK
7:6
ne 3. 12. 2023 10:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci BLACKBoleslav
5:3
ne 3. 12. 2023 11:30 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
EkonomMuži E (Lhokamo)
4:3sam. náj.
ne 3. 12. 2023 11:30 @ TJ Radlice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo
DvojkaStarší žákyně WHITE
13:1
ne 3. 12. 2023 12:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci BLACKKutná Hora
1:5
ne 3. 12. 2023 12:20 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Dorostenci AFbC Plzeň
5:4
ne 3. 12. 2023 13:00 @ Area D, 1. liga dorostenců, 19. kolo
TatranStarší žáci BLACK
5:4
ne 3. 12. 2023 13:10 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Starší žákyně BLACKPanthers Praha
12:0
ne 3. 12. 2023 13:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Panthers PrahaStarší žákyně WHITE
12:0
ne 3. 12. 2023 13:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
ChodovStarší žáci BLACK
3:2
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci BLACKTraverza
5:7
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Starší žáci BLACKTraverza
5:7
ne 3. 12. 2023 15:40 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Muži AJaroměř
5:8
ne 3. 12. 2023 17:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 13. kolo
19_1640200060.png