Program zápasů

27. 11. 2023 - 3. 12. 2023
48. týden

Muži

Panthers PrahaTJ Sokol Jaroměř
5:8
ne 3. 12. 2023 17:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 13. kolo

U23

SPORT CLUB KlatovyPanthers Praha Boys U23
7:15
so 2. 12. 2023 17:00 @ SH ZŠ Čapkova Klatovy, Divize, 13. kolo

Muži E (Lhokamo)

Panthers Praha E LhokamoFBK Vosy Praha DDM P2 B
5:1
ne 3. 12. 2023 9:10 @ TJ Radlice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo
FBC VŠTJ Ekonom PrahaPanthers Praha E Lhokamo
4:3sam. náj.
ne 3. 12. 2023 11:30 @ TJ Radlice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo

Muži F (Sépiáci)

Panthers Praha F SépiáciSK Dvojka Praha
0:6
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Králův Dvůr, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo
SK Florbal Benešov muži CPanthers Praha F Sépiáci
3:4sam. náj.
so 2. 12. 2023 17:20 @ SH Králův Dvůr, PH a SČ soutěž mužů, 5. kolo

Veteráni

Panthers PrahaBLACK ANGELS
0:11
so 2. 12. 2023 9:00 @ Bublina Arena, Liga veteránů - skupina 2, 7. kolo
Tatran StřešovicePanthers Praha
12:1
so 2. 12. 2023 11:20 @ Bublina Arena, Liga veteránů - skupina 2, 7. kolo

Dorostenci A

FBŠ Gorily PlzeňPanthers Praha
7:2
ne 3. 12. 2023 10:00 @ Area D, 1. liga dorostenců, 19. kolo
Panthers PrahaFbC Plzeň
5:4
ne 3. 12. 2023 13:00 @ Area D, 1. liga dorostenců, 19. kolo

Dorostenky

Panthers PrahaWizards DDM SO Praha 10
1:7
pá 1. 12. 2023 16:45 @ SH ZŠ Rudná, 2. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo

Starší žáci BLACK

OLYMP FLORBAL AchillesPanthers Praha WHITE
1:7
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BLACKPředvýběr.CZ Florbal MB Black
5:3
ne 3. 12. 2023 11:30 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha WHITEFBC Kutná Hora - černí
1:5
ne 3. 12. 2023 12:20 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Autonapronajem Tatran StřešovicePanthers Praha BLACK
5:4
ne 3. 12. 2023 13:10 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVPanthers Praha BLACK
3:2
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH Jižní Město, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha WHITEFAT PIPE Traverza
5:7
ne 3. 12. 2023 14:50 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha WHITEFAT PIPE Traverza
5:7
ne 3. 12. 2023 15:40 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo

Starší žáci RED

Panthers Praha REDFBC Žraloci Příbram
4:0
so 2. 12. 2023 9:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol DobříšPanthers Praha RED
6:4
so 2. 12. 2023 10:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha REDFBC Rakovník
4:10
so 2. 12. 2023 14:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo

Starší žákyně BLACK

SK Dvojka Praha DRudná Panthers Praha BLACK
3:1
ne 3. 12. 2023 10:05 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/SRudná Panthers Praha BLACK
7:6
ne 3. 12. 2023 10:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKRudná Panthers Praha WHITE
12:0
ne 3. 12. 2023 13:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo

Starší žákyně WHITE

Sklo Bohemia Světlá n/SRudná Panthers Praha WHITE
16:0
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
SK Dvojka Praha DRudná Panthers Praha WHITE
13:1
ne 3. 12. 2023 12:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKRudná Panthers Praha WHITE
12:0
ne 3. 12. 2023 13:55 @ SH ZŠ Rudná, Liga starších žákyň - skupina 3, 5. kolo

Elévové 2013-2014

Panthers Praha WHITEFbC Barracudas Slaný
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BLACKFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyPanthers Praha YELLOW
so 2. 12. 2023 9:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC RakovníkPanthers Praha WHITE
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SummerCamps Tatran StřešovicePanthers Praha BLACK
so 2. 12. 2023 11:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha YELLOWBUTCHIS - Red
so 2. 12. 2023 11:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha WHITEFBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 2. 12. 2023 13:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BLACKSK Alien Nation Černošice
so 2. 12. 2023 13:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SPORT EDEN BEROUNPanthers Praha YELLOW
so 2. 12. 2023 13:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL PerseusPanthers Praha WHITE
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
T.B.C. Králův DvůrPanthers Praha BLACK
so 2. 12. 2023 15:00 @ SH Gymnázium Kuncova, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha YELLOWWizards DDM SO Praha 10 black
so 2. 12. 2023 15:00 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

Elévové Orange

Tatran Střešovice-Akademie ŘepyPanthers Praha YELLOW
so 2. 12. 2023 9:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha YELLOWBUTCHIS - Red
so 2. 12. 2023 11:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
SPORT EDEN BEROUNPanthers Praha YELLOW
so 2. 12. 2023 13:40 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha YELLOWWizards DDM SO Praha 10 black
so 2. 12. 2023 15:00 @ DDM P10 Zahradní Město, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

Elévky

Rudná Panthers PrahaACEMA Sparta Praha
so 2. 12. 2023 10:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB - bíléRudná Panthers Praha
so 2. 12. 2023 11:40 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians bíléRudná Panthers Praha
so 2. 12. 2023 13:00 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Rudná Panthers PrahaSummerCamps Tatran Střešovice
so 2. 12. 2023 14:20 @ Exe Sport Arena, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
19_1640200060.png