Program zápasů

20. 11. 2023 - 26. 11. 2023
47. týden

sobota 25. 11. 2023

DorostenkyVinohrady
4:5sam. náj.
so 25. 11. 2023 9:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, 2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
Mladší žáci BLACKNeratovice
so 25. 11. 2023 9:40 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Mladší žáci BLACKPanthers Praha
so 25. 11. 2023 11:00 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
SpartaMladší žáci BLACK
so 25. 11. 2023 12:20 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
BohemiansDorostenky
7:1
so 25. 11. 2023 13:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, 2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
OrkaMladší žáci BLACK
so 25. 11. 2023 14:20 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
PitbullsŽeny Cirkus
5:4sam. náj.
so 25. 11. 2023 14:50 @ SH Kralupy nad Vltavou, 3. liga žen - skupina 3, 5. kolo
VinohradyŽeny
10:8
so 25. 11. 2023 15:00 @ TJ Sokol Vinohrady, 1. liga žen, 13. kolo
Junioři ASO Praha
Odehráno
so 25. 11. 2023 15:30 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 11. kolo
BenešovDorostenci B
3:10
so 25. 11. 2023 16:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
U23Florbal J. Hradec
8:6
so 25. 11. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 12. kolo
Dorostenci BVinohrady
4:8
so 25. 11. 2023 18:20 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
Ženy CirkusSparta
3:4
so 25. 11. 2023 18:20 @ SH Kralupy nad Vltavou, 3. liga žen - skupina 3, 5. kolo
DošwichMuži A
6:8
so 25. 11. 2023 19:00 @ SH Milevsko, Národní liga, 12. kolo

neděle 26. 11. 2023

BohemiansMladší žáci BLACK
ne 26. 11. 2023 9:00 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
PřípravkaButchis
ne 26. 11. 2023 10:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Start98Mladší žáci BLACK
ne 26. 11. 2023 10:20 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
UnhošťPřípravka
ne 26. 11. 2023 11:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Muži CPitbulls
8:1
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 12. kolo
Ženy BKanonýři
3:7
ne 26. 11. 2023 12:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3, 10. kolo
Kralupy n/VPřípravka
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Mladší žáci BLACKKralupy n/V
ne 26. 11. 2023 12:20 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Start98Ženy
13:3
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SH Jižní Město, 1. liga žen, 14. kolo
PřípravkaFBC Příbram
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Mladší žáci BLACKRudná
ne 26. 11. 2023 13:40 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
SO PrahaJunioři A
Odehráno
ne 26. 11. 2023 14:00 @ SH VŠE, CE soutěž juniorů, 12. kolo
SO PrahaMuži C
1:7
ne 26. 11. 2023 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 12. kolo
SlaviaŽeny B
3:4sam. náj.
ne 26. 11. 2023 15:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3, 10. kolo
19_1640200060.png