Program zápasů

20. 11. 2023 - 26. 11. 2023
47. týden

Muži

FBC DOŠWICH MILEVSKOPanthers Praha
6:8
so 25. 11. 2023 19:00 @ SH Milevsko, Národní liga, 12. kolo

Ženy

TJ Sokol Královské VinohradyPanthers Praha
10:8
so 25. 11. 2023 15:00 @ TJ Sokol Vinohrady, 1. liga žen, 13. kolo
FAT PIPE Tigers Start98Panthers Praha
13:3
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SH Jižní Město, 1. liga žen, 14. kolo

Junioři

Panthers PrahaWizards DDM SO Praha 10
3:9
so 25. 11. 2023 15:30 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 11. kolo
Wizards DDM SO Praha 10Panthers Praha
13:10
ne 26. 11. 2023 14:00 @ SH VŠE, CE soutěž juniorů, 12. kolo

U23

Panthers Praha Boys U23Florbal Jindřichův Hradec
8:6
so 25. 11. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 12. kolo

Ženy B

Panthers Praha BKanonýři Kladno
3:7
ne 26. 11. 2023 12:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3, 10. kolo
FBC Slavia PrahaPanthers Praha B
3:4sam. náj.
ne 26. 11. 2023 15:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga žen - skupina 3, 10. kolo

Muži C

Panthers Praha C POWERFBC Pitbulls Kolín
8:1
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 12. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 BPanthers Praha C POWER
1:7
ne 26. 11. 2023 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Regionální liga mužů - skupina 3, 12. kolo

Ženy Cirkus

FBC Pitbulls Kolín: PitbullkyPanthers Praha CIRKUS
5:4sam. náj.
so 25. 11. 2023 14:50 @ SH Kralupy nad Vltavou, 3. liga žen - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha CIRKUSACEMA Sparta Praha B
3:4
so 25. 11. 2023 18:20 @ SH Kralupy nad Vltavou, 3. liga žen - skupina 3, 5. kolo

Dorostenci B

SK Florbal Benešov BPanthers Praha B
3:10
so 25. 11. 2023 16:00 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BTJ Sokol Královské Vinohrady B
4:8
so 25. 11. 2023 18:20 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo

Dorostenky

Panthers PrahaTJ Sokol Královské Vinohrady
4:5sam. náj.
so 25. 11. 2023 9:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, 2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians BPanthers Praha
7:1
so 25. 11. 2023 13:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, 2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo

Mladší žáci

Panthers Praha WHITEFlorbal Neratovice
so 25. 11. 2023 9:40 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha WHITEPanthers Praha RED
so 25. 11. 2023 11:00 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha GREYPanthers Praha WHITE
so 25. 11. 2023 12:20 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Orka Čelákovice whitePanthers Praha WHITE
so 25. 11. 2023 14:20 @ SK Hala Lužiny, Přebor mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníPanthers Praha BLACK
ne 26. 11. 2023 9:00 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FAT PIPE Start98 KunraticePanthers Praha BLACK
ne 26. 11. 2023 10:20 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BLACKKralupy Wolves
ne 26. 11. 2023 12:20 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BLACKSokol Rudná
ne 26. 11. 2023 13:40 @ Bublina Arena, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo

Přípravka

Panthers PrahaBUTCHIS - Red
ne 26. 11. 2023 10:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤPanthers Praha
ne 26. 11. 2023 11:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kralupy Wolves BLUEPanthers Praha
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers PrahaFBC Příbram
ne 26. 11. 2023 13:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
19_1640200060.png