Program zápasů

13. 11. 2023 - 19. 11. 2023
46. týden

Muži

Panthers PrahaT.B.C. Králův Dvůr
8:2
so 18. 11. 2023 17:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 11. kolo

Junioři A

Kanonýři KladnoPanthers Praha
Odehráno
so 18. 11. 2023 19:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 9. kolo

U23

Panthers Praha Boys U23TJ Sokol Královské Vinohrady B
3:11
ne 19. 11. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 11. kolo

Muži D

Wizards DDM SO Praha 10 CPanthers Praha Dream Team
6:4
so 18. 11. 2023 10:30 @ SH Hořovice, PH a SČ liga mužů, 9. kolo
Panthers Praha Dream TeamFBC Draci Říčany TT B
6:7sam. náj.
so 18. 11. 2023 13:30 @ SH Hořovice, PH a SČ liga mužů, 9. kolo

Veteráni

Panthers PrahaSSK Future - 07D 80Y5
2:3
ne 19. 11. 2023 11:20 @ SH Česká Lípa, Liga veteránů - skupina 2, 6. kolo
Florbalová akademie MBPanthers Praha
13:4
ne 19. 11. 2023 13:40 @ SH Česká Lípa, Liga veteránů - skupina 2, 6. kolo

Junioři B

Kanonýři Kladno černíPanthers Praha B
4:3sam. náj.
ne 19. 11. 2023 11:20 @ Exe Sport Arena, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha BFbŠ Bohemians B
1:4
ne 19. 11. 2023 13:40 @ Exe Sport Arena, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo

Dorostenci A

FD TeplicePanthers Praha
Odehráno
so 18. 11. 2023 11:30 @ SH BIOS Kladno, 1. liga dorostenců, 17. kolo
Panthers PrahaFBŠ SLAVIA Plzeň
Odehráno
so 18. 11. 2023 16:00 @ SH BIOS Kladno, 1. liga dorostenců, 17. kolo

Starší žákyně BLACK

SPORT CLUB KlatovyRudná Panthers Praha BLACK
4:2
so 18. 11. 2023 9:50 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo
FBC Žraloci PříbramRudná Panthers Praha BLACK
1:7
so 18. 11. 2023 10:55 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno
7:0
so 18. 11. 2023 13:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo

Starší žákyně WHITE

Rudná Panthers Praha WHITEFBC Kutná Hora
0:5kontumačně
so 18. 11. 2023 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo
Rudná Panthers Praha WHITEFbŠ Bohemians bílé
0:5kontumačně
so 18. 11. 2023 10:55 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo
Sklo Bohemia Světlá n/SRudná Panthers Praha WHITE
5:0kontumačně
so 18. 11. 2023 12:50 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga starších žákyň - skupina 3, 4. kolo

Elévové 2013-2014

Panthers Praha YELLOWTatran Střešovice-Akademie Řepy
so 18. 11. 2023 9:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha BLACKKanonýři Kladno Bombers
so 18. 11. 2023 10:20 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha WHITESokol Rudná
so 18. 11. 2023 10:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Draci žlutíPanthers Praha YELLOW
so 18. 11. 2023 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyPanthers Praha BLACK
so 18. 11. 2023 11:40 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha ORANGEPanthers Praha WHITE
so 18. 11. 2023 11:40 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
SK Alien Nation ČernošicePanthers Praha BLACK
so 18. 11. 2023 13:00 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL AchillesPanthers Praha WHITE
so 18. 11. 2023 13:00 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha YELLOWACEMA Sparta Praha BLACK
so 18. 11. 2023 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha BLACKACEMA Sparta Praha RED
so 18. 11. 2023 14:20 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha WHITEFBC Rakovník
so 18. 11. 2023 14:20 @ Sokol Michle, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbC Red Dragons Hořovice BalleriPanthers Praha YELLOW
so 18. 11. 2023 15:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
19_1640200060.png