Panthers Praha
Začni s florbalem!
E-shop
Program zápasů
Členská sekce
Panthers sobě
Facebook
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Zonerama
Začni s florbalem!
E-shop
Program zápasů
Členská sekce
Panthers sobě
Facebook
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Zonerama
menu
Klub
Informace o klubu
Historie
Filosofie
Organizační struktura
Členská základna
Historické statistiky
Klubové rekordy
Síň slávy
Rok Pantera
Kontakty
Týmy
Tréninky
Tréninky mužské složky
Tréninky ženské složky
Haly, kde trénujeme
Naši trenéři
Kroužky
Partneři
Články
Klub
Informace o klubu
Historie
Filosofie
Organizační struktura
Členská základna
Historické statistiky
Klubové rekordy
Síň slávy
Rok Pantera
Kontakty
Týmy
Tréninky
Tréninky mužské složky
Tréninky ženské složky
Haly, kde trénujeme
Naši trenéři
Kroužky
Partneři
Články
Začni s florbalem!
E-shop
Program zápasů
Členská sekce
Panthers sobě
Facebook
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Zonerama
Klub
Informace o klubu
Historie
Filosofie
Organizační struktura
Členská základna
Historické statistiky
Klubové rekordy
Síň slávy
Rok Pantera
Kontakty
Týmy
Tréninky
Tréninky mužské složky
Tréninky ženské složky
Haly, kde trénujeme
Naši trenéři
Kroužky
Partneři
Články
Začni s florbalem!
E-shop
Program zápasů
Členská sekce
Panthers sobě
Facebook
Instagram
TikTok
Twitter
YouTube
Zonerama
Program zápasů
15. 4. 2024 - 21. 4. 2024
16. týden
Podle týmů
Chronologicky
sobota 20. 4. 2024
Kostelec n/Č.l.
Starší žáci BLACK
so 20. 4. 2024 9:00
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
1:2
so 20. 4. 2024 9:00
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Starší žáci BLACK
Chodov
so 20. 4. 2024 9:50
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
5:2
so 20. 4. 2024 9:50
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Tatran
Starší žáci BLACK
so 20. 4. 2024 11:30
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
1:3
so 20. 4. 2024 11:30
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Kutná Hora
Starší žáci BLACK
so 20. 4. 2024 11:45
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
5:3
so 20. 4. 2024 11:45
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Kanonýři
Starší žáci BLACK
so 20. 4. 2024 13:40
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
5:6
so 20. 4. 2024 13:40
@
TJ Radlice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Black Angels
Starší žáci BLACK
so 20. 4. 2024 14:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
2:5
so 20. 4. 2024 14:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
neděle 21. 4. 2024
Neveklov
Muži F (Sépiáci)
ne 21. 4. 2024 8:00
@
SH Neveklov
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
3:4
sam. náj.
ne 21. 4. 2024 8:00
@
SH Neveklov
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Flobo
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové 2013-2014
Olymp
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové 2013-2014
Vinohrady
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové Orange
Vinohrady
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Olymp
Starší žáci RED
ne 21. 4. 2024 9:50
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
1:4
ne 21. 4. 2024 9:50
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Kanonýři
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 10:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 10:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové 2013-2014
Králův Dvůr
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové 2013-2014
Slavia
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové Orange
Slavia
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Muži F (Sépiáci)
Zruč n/S
ne 21. 4. 2024 11:30
@
SH Neveklov
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
5:1
ne 21. 4. 2024 11:30
@
SH Neveklov
,
PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Kanonýři
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové 2013-2014
Tatran
ne 21. 4. 2024 12:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 12:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Unhošť
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Unhošť
Elévové Orange
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Starší žáci RED
Sparta
ne 21. 4. 2024 13:10
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
1:8
ne 21. 4. 2024 13:10
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Elévové 2013-2014
Rakovník
ne 21. 4. 2024 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Ovocné Báze
Muži D
ne 21. 4. 2024 14:00
@
SH Stochov
,
PH a SČ liga mužů, 26. kolo
6:5
ne 21. 4. 2024 14:00
@
SH Stochov
,
PH a SČ liga mužů, 26. kolo
Detail
Online
Statistiky
Bohemians
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH Králův Dvůr
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Radotín
Elévové 2013-2014
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Radotín
Elévové Orange
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ne 21. 4. 2024 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Tatran
Starší žáci RED
ne 21. 4. 2024 14:50
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
3:2
ne 21. 4. 2024 14:50
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Rudná
Muži E (Lhokamo)
ne 21. 4. 2024 14:50
@
SH TJ Kobylisy
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
2:5
ne 21. 4. 2024 14:50
@
SH TJ Kobylisy
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
Detail
Online
Statistiky
Tatran
Starší žáci RED
ne 21. 4. 2024 15:40
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
3:2
ne 21. 4. 2024 15:40
@
SH Dobříš
,
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Muži D
Nebušice
ne 21. 4. 2024 17:00
@
SH Stochov
,
PH a SČ liga mužů, 26. kolo
7:4
ne 21. 4. 2024 17:00
@
SH Stochov
,
PH a SČ liga mužů, 26. kolo
Detail
Online
Statistiky
Muži E (Lhokamo)
Kobylisy
ne 21. 4. 2024 18:20
@
SH TJ Kobylisy
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
10:2
ne 21. 4. 2024 18:20
@
SH TJ Kobylisy
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
Detail
Online
Statistiky