Na další turnaj vyrazily naše holky v poměrně ochuzené sestavě (chyběly obě Adélky, Karyn, Klárka, Kristýna, Jennie, Jana a samozřejmě dlouhodobě chybějící Anička). Navíc přijela jenom Dominika, která se po delší pauza opět vrací. Každopádně bylo deset hráček a jedna brankářka, což je pořád uspokojivý počet.











