Ve velké drama se nakonec proměnil dohrávaný zápas 6. kola Extraligy žen. Panterky v něm po druhé části vedly nad Olomoucí už 6:2, Hanačky se ale nevzdaly a ve třetí třetině domácím pořádně zatopily. Po využití soupeřových chyb v obraně totiž dokázaly stáhnout ztrátu na pouhou jednu branku, ani přes velký tlak v závěru ale vyrovnat nedokázaly a Panterky tak berou cenné vítězství 7:6!










