26_20230215_144258.png
18_1640199804.png
3209_20260625_124738.jpg

Panteří návrat do Brna, na Open Game míří jedenáct družstev

Ani letos nebude na tradičním brněnském turnaji Open Game chybět početný zástup Panterů a Panterek. Do jihomoravské metropole se za jedním z nejoblíbenějších podniků v parném čtvrtečním dopoledni vydala více než druhá půlstovka našich zástupců, kolik letos přivezou nazpět medailových sad?

Nejpočetnější věkovou kategorií se letos stali dorostenci, kteří ve vlaku zaberou místa hned pro tři družstva. Dvoučlenné zástupce vysíláme v kategorii mladších žáků a starších žákyň, ty pak doplňují výpravy stržů, mlžek, dorostenek a juniorek. Dohromady naši reprezentanti sehrají jen v základních skupinách 51 utkání, další přibydou ve vyřazovací části. V ní se obhajuje jedna sada medailí, kterou si po loňském tažení do semifinále vybojovali právě nejpočetněji zastoupení dorostenci, kdo další si sáhne na cenný kov?

Brno Open Game startuje už ve čtvrtek v odpoledních hodinách, jeho průběh budeme tradičně detailně monitorovat na našich sociálních sítích, kompletní rozpis a výsledky jednotlivých zápasů pak můžete sledovat také na oficiálních stránkách turnaje.

Autor: Tomáš Pauček