Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2726_20240412_084544.jpg

Mlžky přežily barrandovskou výheň

Mlžky si užily předposlední turnaj během slunečné soboty v rozpálené aréně na Barrandově. Čekali nás čtyři velmi těžcí soupeři a tak jsme věděli, že to bude i velmi těžký turnaj.

Hned jako první nás vyzvali pražští klokani, zápas byl zábavný a k výhře nám chyběla pouze větší produktivita, šancí jsme si totiž vytvořili dost. Tradiční dvouhodinová pauza byla tentokrát o krapet příjemnější díky nádhernému počasí a tak jsme si mohli užívat chvilky na sluníčku. Pauza utekla velmi rychle a tak už nás čekal druhý, ještě o něco těžší soupeř, kterým byla Mladá Boleslav. Výsledek moc nevyšel, ale herně to bylo dobré. Následovala další dlouhá pauza, kterou jsme opět využili na užití si počasí a tak jsme si na place za halou házeli s balónem, pořádně se smáli a hlavně si to užili!

Třetím soupeřem nám byl pražský Chodov. V zápase jsme si vedli velmi dobře a zvládli jsme vstřelit hned pětici krásných gólů. Bohužel ale ani toho nestačilo na výhru a tak už jsme vyhlíželi poslední zápas dne s pořádající Spartou. V hale bylo vedro a tak už bylo vidět, že pro holky začíná být těžké v takových teplotách hrát. Až do konce jsme se Spartou drželi krok a vypadalo to slibně, bohužel nám v závěru došly síly a dostali jsme dva rychlé góly, které jsme už nestihli dohnat.

Turnaj byl užitý a plný cenných zkušeností. Jsme rádi, že i v prvním koši s top týmy zvládáme držet krok. Na holkách je vidět velký herní progres, který budeme ještě chtít zužitkovat na posledním turnaji sezóny a vybojovat nějakou výhru.

Autor: Kateřina Macounová