Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
3103_20260122_111242.jpg

Dvě výhry ve druhém koši

Mlžky se v neděli představily po delší době ve 2. koši a vedly si velmi dobře.

Ještě před prvním zápasem proběhlo krátké seznamování s novou gólmankou Josefínou, která holkám pomohla ke skvělým výsledkům. 

V prvním zápase se malé princezny utkaly s Mladou Boleslaví. V tomto zápase velmi rychle převzaly otěže vývoje do svých rukou, diktovaly tempo hry a došly si pro pohodovou výhrou 8:2.

Druhý zápas holkám přinesl neskutečnou lekci v rychlosti, důrazu a přesností zakončení. Prague Tigers Panterkám nic nedarovaly a odnesly si vysokou výhru. 

Ve třetím zápase malé princezny narazily na početně okleštěnou Spartu. Po ospalém začátku přidaly ještě do konce poločasu 5 branek. Ve druhé půli se holky nechaly výsledkem uspat, další branky už nepřidaly a následně i tři inkasovaly. 

Poslední zápas patřil pražskému derby s Bohemkou. Zápas to byl ze všech nejvyrovnanější a dramatický až do konce. Ten nakonec vítěze neurčil a oba týmy tak odchází s remízou.

Na tomto turnaji holky dokázaly, že mají na to hrát ve 2. koši a chtějí vyhrávat. 

Moc děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu a skvělou atmosféru. 

Autorka: Lucie Drábková