Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 42 článků.

Mužský sen se rozplynul, úporně bránící Náchod protlačil do finále Špaček

Florbal umí být někdy krutým sportem. Své o tom zjistili panteří muži, kteří v rozhodujícím utkání semifinále hosty z Náchoda zejména ve druhé polovině zápasu jednoznačně přehrávali, vyrovnaný stav ale nedokázali zlomit ve svůj prospěch a v prodloužení z ojedinělé akce inkasovali. Do vysněného finále Národní ligy se tak nepodívají a sezona pro ně skončila.

Zápas roku je tu, Pantery požene v rozhodujícím semifinále vyprodaná Rudná!

Turbulentní semifinálová série mezi Pantery a Náchodem se v sobotu dočká svého rozuzlení. Za stavu 2:2 na zápasy se oba celky naposledy přesunou do Rudné, aby rozhodli o druhém finalistovi Národní ligy. Výhoda domácího prostředí bude navíc pro Pražany tentokrát opravdu značná – den před utkáním hlásí Rudná poprvé v klubové historii vyprodáno!

Skvělý obrat a první bod, úvodní semifinále rozhodl Hudec!

Muži i ženy mají za sebou snový vstup do víkendu. První jmenování v úvodním klání semifinálové série proti Náchodu museli dotahovat dvoubrankové manko, před 150 fanoušky ale předvedli parádní nástup do třetí třetiny, jenž jim přinesl vítězství 5:4!

Postup se odkládá, muži padli s Milevskem v prodloužení

Na vytoužený postup do semifinále Národní ligy si musí Panteři ještě počkat. Ve třetím utkání hraném v Písku měli na dosah vítězství, Mašátův nájezd ale zastavila tyč a v následujícím prodloužení pak o prodloužení série rozhodl Dolejš.