Lidé v klubu

Vedení a výkonný výbor

Jan Tůma

předseda a ekonom

tuma@panthers.cz
720 523 099

Kryštof Kocot

prezident

kocot@panthers.cz
774 561 861

.

Štěpán Weber

místopředseda
generální sekretář

weber@panthers.cz
775 726 837

Michal Rupa

kontrolor

rupa@panthers.cz
732 267 828

.

David Mašát

člen výkonného výboru

masat@panthers.cz
739 503 518

David Kolář

člen výkonného výboru

kolar@panthers.cz
739 522 386

Organizační struktura

Jan Tůma

foto

sportovní manažer

tuma@panthers.cz
720 523 099

Andrea Nováková

provozní manažer

novakova@panthers.cz
721 051 421

Ladislav Hrma

šéftrenér mužské složky
metodik

hrma@panthers.cz
775 109 903

Tomáš Pauček

koordinátor komunikace a marketingu

paucek@panthers.cz
739 176 546

Pavel Skazko

šéftrenér ženské složky

skazko@panthers.cz
735 267 843

Jan Sysel

foto

koordinátor akcí a materiálu

sysel@panthers.cz
732 780 033

Eliška Škvorová

sekretář klubu

skvorova@panthers.cz
603 918 242

Kryštof Kocot

foto

administrátor a koordinátor IT

kocot@panthers.cz
774 561 861

Redakce, pořadatelé a další pracovníci a dobrovolníci

Marek Máčala

redaktor
správce fotogalerie

David Polcar

grafik
fotograf

.

Petr Lávička

redaktor
pořadatel

Ondřej Svoboda

redaktor
pořadatel

Tereza Pitterlingová

projektový specialista

Diana Hošková

kreativní specialista

Schéma organizační strukutry