Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 78 článků.

Muži srovnali krok, rozhodla druhá třetina

Panterům se první semifinálová odveta povedla na rozdíl od sobotní bitvy na jedničku. V úvodu sice opět ztratili dvoubrankové vedení, povedenou druhou třetinou ale Plzni odskočili a nakonec slaví poměrně klidné vítězství 11:6.

V obrat jsme věřili celou dobu, říká Honza Waldhauser

Jeden gól dal, na další přihrál a byl tak jedním z hlavních strůjců středečního vítězství a postupu do semifinále. Útočník mužského Áčka v rozhovoru přibližuje, jaká byla během vypjaté rozhodující bitvy nálada na střídačce a na co si musí Panteři dát pozor v semifinále.

Muži vyzvou v semifinále Plzeň, soupeře znají i elitní junioři a dorost

Po středečním obratu proti Orce a postupu o kolo dál mají panteří muži jasno – v semifinále narazí na třetí tým základní části z Plzně. Na elitní družstvo juniorů zbylo při výběru soupeřů nepříjemné Kladno, dorostenci pak v 1. kole play-off vyzvou Teplice. Úvodní zápasy se hrají už tuto sobotu.

Muži přežili klinickou smrt a jsou v semifinále!

Patnáct minut od vyřazení. Jen tak málo chybělo elitnímu panteřímu výběru k tomu, aby jeho sezona předčasně skončila už ve čtvrtfinále. Neskutečný závěr a sedmigólová smršť nicméně znamenala obrat v pátém čtvrtfinále a postup po výsledku 8:6!

Muži znovu prohráli a čtvrtfinále tak rozsekne pátý zápas

Ani druhý matchball elitního družstva mužů se nedočkal využití. Panteři sice vedli na půdě Orky v jednu chvíli už 5:2, soupeři ale dovolili rychle srovnat a stejně jako v sobotu zápas nakonec prohráli vinou hodně nepovedené třetí třetiny. O postupujícím do semifinále se tak rozhodne v závěrečné bitvě, která se odehraje ve středu večer v Rudné.

Muži první matchball nevyužili, s Orkou padli 3:6

První možnost ukončení čtvrtfinálové série a postup o kolo dál Panteři nevyužili. Ve vyrovnané bitvě v Mladé Boleslavi sice s Orkou drželi krok a svého soupeře i přestříleli, nepovedená třetí třetina ale znamená první letošní porážku s tímto soupeřem a odložení oslav minimálně do neděle.

Věřím že rozhodneme už o víkendu, říká Honza Kšír

Muži mají po prvních dvou zápasech čtvrtfinále sérii s Orkou rozehranou parádně a už v sobotu mohou slavit vytoužený postup. Jak zatím výkon Panthers hodnotí v neděli tříbodový Honza Kšír, pro nějž to je první vyřazovací část v dospělé kategorii v kariéře?