Do Brna letos zamíří rekordních 13 družstev

Po více jak osmi měsících bez soutěžního utkání se jako každý rok vydají Panteři na oblíbený turnaj v Brně, který bude znovu po dvou letech mít rekordní radlické zastoupení – do jihomoravské metropole totiž zamíří hned 13 chlapeckých a dívčích družstev, které budou bojovat v celkem 8 věkových kategoriích. Na koho v základních skupinách narazí?

Nutno podotknout, že los skupin Pantery nešetřil – v prakticky každé kategorii jim totiž přiřadil minimálně jednoho soupeře z kategorie velmi obtížných. Z pestré nabídky můžeme vybrat například souboje juniorských týmů s Kladnem a Bulldogs, juniorky pak narazí například na Vítkovice nebo Tatran. Pražský rival čeká i dorostence, dorostenky pro změnu vyzvou Ústí či Židenice. 

Složité to budou mít i oba týmy stržů, které už ve skupině potkají Liberec či Spartu, starší žákyně pak čekají Vítkovice a Bulldogs. Mlži poměří síly například s Mladou Boleslaví či slovenským Tsunami, elévy pak čekají souboje s brněskými Gepardy a Gullivers. 

Turnaj začíná ve čtvrtek 24. června a končí v neděli 27. června, předcházet mu bude série přátelských zápasů, o jejíž podobě budeme včas informovat na sociálních sítích. Jako každý rok pak dění přímo na Open Game budete moci sledovat jak na Facebooku a Instagramu, tak i klubovém webu, kde znovu chystáme oblíbený liveblog.