Spouštíme nový náborový web!

Začátek právě končícího týdne se nesl ve znamení dvou novinek – kromě obnovení venkovních tréninků pro nejmenší Pantery a Panterky jsme totiž po měsících příprav do provozu uvedli náš vlastní náborový web! 

Ten, stejně jako chystaná náborová kampaň na sociálních sítích, vznikal téměř rok a jeho spuštění se několikrát muselo odložit. „Původní plán bylo celou akci odstartovat mnohem dříve, kvůli covidu a karanténě jsme ale to datum neustále posouvali až na konec dubna, kdy se zároveň začalo s nejmenšími dětmi chodit zase ven,“ přibližuje trable s aktuální situací šéftrenér mužské složky a „hlava“ celého projektu Láďa Hrma.

Právě nový web bude podle něj hlavní tváří celého náborového projektu, který je pro klub do následujících sezon klíčový. „Pracovat s náborem je pro nás do dalších let asi jeden z největších cílů. Dříve se žádné kampaně dělat nemusely, protože děti projevovaly o florbal přirozený zájem a ty nejmenší kategorie jsme měli pokryté. I kvůli koronaviru se ale situace změnila a bylo tak potřeba v tomto směru začít pracovat – ať už na webu jako takovém, tak i na dalších věcech s tím spojených,“ vysvětluje Hrma. Kromě hlavní novinky se totiž spuštění dočkaly i kampaně na sociálních sítích – ty nesou stejný název jako celý projekt a pod značkou Začni s florbalem je tak můžete začít sledovat na Facebooku a Instagramu.

A co vlastně na novém webu najdete? Jeho cílem je oslovit jak děti, tak i rodiče a nabídnout jim v líbivém prostředí všechny důležité i užitečné informace o klubu. Díky interaktivnímu ovládání se dotyční během chvíle dostanou přímo na stránku svého budoucího družstva, kde mimo jiné najdou i krátké představení o trenérovi a odpovědi na nejčastější dotazy. Web jako takový je navíc projektem přesahujícím Pantery a jeho cílem je do budoucna i propojení se spřátelenými kluby v okolí. 

Web najdete na stálé adrese zacnisflorbalem.cz.