Extraliga žen dostala povolení k restartu!

Začátek druhého lednového pracovního týdne přinesl po dlouhé době i dobrou zprávu alespoň pro část florbalistů a florbalistek. Došlo totiž ke schválení výjimky ze zákazu sportování pro nejvyšší ženskou soutěž a tím pádem i pro naše #princezny, které se tak mohou těšit na brzký návrat k ligovým zápasům!

Panterky poslední zápas sehrály 11. října na hřišti Tatranu Střešovice, kde po skvělém výkonu braly výhru 5:3 a v tabulce se bodově dotáhly právě na svého pražského rivala. Celkově se z úvodních pěti odehraných kol radovaly svěřenkyně Jaroslava Jelínka a Pavla Skazka třikrát – kromě Tatranu uspěly ještě doma proti Bulldogs a Jičínu, naopak venkovní duely s Ostravou a Chodovem skončily porážkou.

Zatím není jisté, kde a s kým se děvčata z Radlic vrátí do ligového kolotoče – o tom bude rozhodovat až úterní schůze Komise elitního florbalu a medializace. S nejvyšší pravděpodobností se ale kola elitní tuzemské ženské soutěže znovu roztočí příští víkend, tedy 23. – 24. ledna. O výsledcích jednání a prvním soupeři Panthers budeme informovat jak na klubovém webu, tak i na sociálních sítích.