Ženský A-tým hlásí dva příchody a prodloužení hostování

Ačkoliv jsou v tuto chvíli ligové soutěže stále přerušeny, elitní družstvo #princezen hlásí tři dobré zprávy – až do zahájení 1. ligy žen posílí jejich kádr dvě nadějné liberecké juniorky, Markéta Valešová a Karolína Nováková, jenž mají zkušenosti i z mládežnických reprezentací, hostování pak do konce sezony prodloužila Kristýna Gocová!

Jak Valešová, tak Nováková nahlédly v posledních letech do juniorského národního týmu – první jmenovaná byla součástí širšího kádru v minulém cyklu, druhá z kmenových hráček Liberce pak v letošní sezoně patří přímo do základní sestavy. Obě společně s mateřským klubem z údolí pod Ještědem souhlasily s hostováním v Panthers a to až do chvíle, kdy se obnoví zápasový program 1. ligy žen právě v Liberci.

Společně s dotažením tohoto hostování zároveň došlo i k dohodě s královehradeckým IBK, odkud v Radlicích hostuje další nadějná juniorka Kristýna Gocová. Ta se měla na východ Čech vrátit na konci listopadu, všechny tři strany nicméně souhlasily s protažením hostování až do konce sezony.