Aktuální preventivní opatření

AKTUÁLNĚ | ÚTERÝ 13.10.2020: Na základě rozhodnutí vlády ČR z pondělí 12.10.2020 rušíme dříve avizované společné venkovní tréninky do počtu 20 účastníků a to již dnes v úterý 13.10.2020, kdy ještě nová nařízení neplatí. Od dnešního dne tedy všechny tréninkové skupiny – hráči a hráčky přecházejí do odvolání na individuální tréninkový režim.

Elitní týmy dospělých, juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek nastoupí do distančního tréninkového režimu jako první, rezervní týmy dospělých a družstva žáků a mladších skupin se připojí později, nejpozději však do konce týdne, prostřednictvím trenérů v členské sekci.

PÁTEK 09.10.2020 | V souvislosti s novými vládními opatřeními, mezi které mimo jiné patří í uzavření vnitřních sportovišť, klub dočasně mění systém a místo konání svých tréninkových jednotek. Do odvolání jsou také z důvodu těchto nařízení zrušená ligová a turnajová utkání, následující víkend (10. – 11. října) nicméně proběhne ještě v původním režimu bez diváků.

Stejně tak platí také páteční tréninky na halách v Radlicích, Jeremi a Rudné, které v souladu s přijatými opatřeními zavírají své brány úderem pondělní půlnoci. Právě od 12. října pak začíná pozměněný režim všech tréninků mládeže i dospělých družstev – všechny panteří tréninkové jednotky se přesouvají do venkovních prostor, kde budou dvakrát až třikrát týdně organizovány ve skupinách po maximálně 19 hráčích. Pokud bude na jednom tréninku vyšší počet hráčů než povoluje stanovený počet, rozdělí se celá jednotka na dvě menší skupiny tak, aby bylo možno splnit nařízené hygienické předpisy.

U mládeže a rezervních dospělých družstev budou dočasné venkovní tréninky probíhat dvakrát týdně a využívány budou osvědčené lokace jako ovál u FZŠ Brdičkova, okolí radlické haly či stodůlecký Central Park. Elitní družstva se budou scházet třikrát týdně a to například i v parku Stromovka. Přesné informace o místech a časech konání zašlou svým svěřencům v následujících hodinách hlavní trenéři jednotlivých kategorií.

Pevně věříme, že nařízená opatření nebudou mít trvání delší, než je nezbytně nutné, a brzy se tak zase sejdeme s hokejkami a míčkem na hracích plochách. Do té doby vás prosíme o dostatek trpělivosti a také dodržování vyhlášených hygienických pravidel, která šíření koronaviru dokáží zpomalit.