Junioři B na Stodole bez bodu

Rezervní juniorský tým doplněn o několik hráčů z dorostu se vydal v sobotu dopoledne do známé haly na Tatranu, kde se střetnul s XPS Network Tatran Střešovice B a Floorball Club FALCON. První utkání zhodnotil nováček týmu Matěj Jurníček a druhý match navrátilec Alexandre Bouazra.

Začátek utkání proti Tatranu Střešovice byl i navzdory soupeřovým dovednostem a tempu hry  celku dobrý až na pár chyb, které soupeř proměnil a dostal se do vedení. Avšak i za stavu 0:4 a zranění spoluhráče Matěje Dlouhého (jedná se o zranění kolene, které naštěstí není vážné, pozn. red.) to nikdo nevzdal, ba naopak jsme začali víc makat a tlačit Tatran k jeho bráně. I tak sice zápas skončil ve prospěch soupeře, ale celkově jsme udělali co jsme mohli a odehráli celý duel s odhodláním až do konce. A za tuto zkušenost celému týmu děkuji a Matějovi přeju brzké uzdravení.

Druhý zápas se Panterům ze začátku moc nepovedl, hned ve třetí minutě jsme dostali gól a trenér Honza Sysel si uvědomil, že je něco špatně, a tak změnil taktické pokyny a přesně za 5 minut vstřelil vyrovnávací branku do levého víka Vojta Zdrubecký. Druhá třetina moc zajímavých akcí nepřinesla, to ta třetí byla velice zajímavá a pro nás asi ta nejlepší ze všech. Všichni jsme si řekli, že na ně máme, a tak jsme do třetí periody vstoupili se skvělou motivací. Dali jsme dva rychlé góly a už jsme byli ve vedení. Bohužel jsme soupeře ke konci zápasu podcenili a na konec těsně prohráli 5:6.

Každý zápas byl diametrálně odlišný. Je třeba na těchto nedostatcích zapracovat a vnímat, co trenéři hráčům říkají a plnit tyto pokyny. Sezona teprve začala, takže máme dostatek času vše vypilovat.

Panthers Praha B – XPS Network Tatran Střešovice B 3:5 online
Panthers Praha B – Floorball Club FALCON 5:6 online

Autoři: Matěj Jurníček, Alexandre Bouazra, Andrea Nováková