Panthers Night se uskuteční 4. září!

Třetí ročník klubového společenského večera se nakonec uskuteční! Po plošných karanténních opatřeních, jež znemožnily konání v původním květnovém termínu, se celá akce přesouvá na nové datum 4. září, změnou prošlo i místo konání. Přečtěte si, co všechno si pro vás na začátek sezony chystáme.

3. ročník Panthers Night se měl původně konat v polovině května. Poté, co byla vládou vyhlášena přísná karanténní opatření, ve kterých byl mimo jiné zahrnut také zákaz akcí nad určitý počet osob, se však tradiční ukončení sezony přesunulo na začátek té další – na Panthers Night se tedy sejdeme v pátek 4. září 2020, a to navíc na zcela novém místě!

Zatímco v uplynulých letech se akce konala na pražských Stodůlkách ve Spolkovém domě (ulice K Vidouli), letos vyměníme dresy a sálovky za košile a šaty ještě o pár kilometrů dále od centra – novým místem konání se stává Řeporyjská sokolovna, která se nachází jen pár desítek metrů od samotného srdce pražských Řeporyj, tedy místního náměstí. Výhody nového působiště jsou víceré, mimo jiné sem patří například fakt, že režie celého večera je tentokrát zcela v našich rukou, a to včetně místního baru, který v minulých letech kapacitně všem návštěvníkům nestačil.

Novinkou oproti stávajícímu zavedenému programu je také vystoupení nové kapely – loňští a předloňští hosté z kapely CallStars jsou bohužel časově vytíženi, jejich místo tak zaujme skupina Iby & The Pops. Znovu po roce se můžete těšit na půlnoční vystoupení kapely Lora Palmer společně s Honzou Tůmou, jeho jmenovec Honza Kovařík se pak potřetí v řadě chopí role moderátora celého večera. V něm mimo jiné vyhlásíme ocenění Hráče roku, připomeneme si loňské klubové úspěchy a pro zájemce bude připravena tombola. Ti starší pak ocení novinku na baru v podobě piva přímo z tanku.

Celé Panthers Night bude předcházet ještě Členská schůze, na které mají členové klubu možnost zapojit se do dění uvnitř Panthers a mimo jiné si i zvolit nového člena do výkonného výboru. Členská schůze začíná taktéž v Řeporyjské sokolovně v 18:00, začátek Panthers Night je naplánovaný na 19:00.

Vstupné zůstává zachováno v loňských variantách, cena lístku pro dospělého je tedy i po roce nastavena na 150 korun, ročníky 2001 a mladší zaplatí o padesátikorunu méně. Vstupenky je možné zakoupit u trenérů (například na letních trénincích, Czech Open či soustředění), druhou možností je pak objednání přesného množství přes mail na adrese info@panthers.cz. Celou akci také můžete sledovat na facebookové události

Budeme se v září těšit!

Sestřih z loňského ročníku Panthers Night