Rezervní týmy znají svůj los a změny

Regionální los určil soupeře do ligových bojů mužským a ženským rezervám, své soky znají také dorostenci, junioři a jejich ženské kolegyně. Od příští sezony dojde také ke změnám ve struktuře jednotlivých družstev – tou největší je přesun Sépiáků pod hlavičku spřáteleného Texasu, kde budou plnit úlohu tamního A – týmu!

Na včerejším losu bylo z osudí vytaženo devět panteřích družstev – šest mužských a tři ženská. U něžnějšího pohlaví nedošlo prakticky k žádným změnám – první ženská rezerva bude nadále bojovat ve 2. lize, Céčko i po roce nastoupí k bojům na velkém hřišti ve 3. lize. Dorostenky zůstávají pro letošek ve 2. lize, kde se mimo jiné potkají hned se dvěma týmy Bohemians.

Pověstná škatulata se nicméně udála u mužských rezerv. Sépiáci, kteří v klubové hiearchii nastupovali v soutěžních duelech pod hlavičkou Mužů D, se po třech letech fungování s Pantery loučí. Jedná se nicméně o loučení pouze částečné – družstvo se jako celek přesouvá pod hlavičku spřáteleného Texasu, kde zaujme pozici tamního A – týmu. Hlavním důvodem je proměna klubové koncepce a s ní související vize o budoucím širším zapojení juniorů právě do mužských týmů, mimo jiné pak tímto přesunem dojde k prohloubení spolupráce mezi oběma kluby. Sépiákům a tedy i Texasu přejeme nejen při této příležitosti hodně štěstí a sil!

Stejná i po roce zůstává pozice druhé mužské rezervy alias C POWER, která znovu nastoupí do druhé nejvyšší regionální soutěže (tedy 6. ligy). Los sice nedovolil zajímavé měření sil s Texasem (Sépiáky), kteří nastoupí do druhé skupiny této soutěže, vášnivé souboje nicméně slibují zápasy například s rezervami Tigers nebo Wizards.

Drobné změny se udály u dalších mužských týmů. Éčko se po přesunu Sépiáků rozdělilo na dvě soutěžní družstva – nově vzniklí Muži D nastoupí v uvolněné 7. lize, Muži E pak stejně jako Lhokamo čekají boje v 9. lize. Kompletní rozlosování všech Pantery zastoupených soutěží naleznete níže.