Dorostenci odehráli další dva zápasy

Dorostenci odehráli v uplynulém víkendu další dva zápasy a po dramatické koncovce druhého zápasu připisují do tabulky další 3 body.

V prvním utkání nás čekal Tatran, který dorazil v pravděpodobně nejsilnější možné sestavě. Na naší střídačce jsme napočítali 11 hráčů do pole, což bylo způsobeno nezvykle širokou marodkou. I tak jsme v zápase chtěli bojovat o body, i s ohledem na to, že v posledním vzájemném zápase jsme prohráli gólem vteřinu před koncem. Tentokráte jsme ale neměli nárok. Velké množství chyb v obranné fázi přinášelo další a další branky soupeře, který nás v některých chvílích doslova rozložil. Nakonec se skóre zastavilo na hrozivých 2:13, což ale ve výsledku poměrně spravedlivě odrazilo celkový obraz hry.

Před druhým zápasem bylo tedy třeba zkonsolidovat síly a začít znovu. Black Angels se pohybují v tabulce na podobných příčkách jako my a body tedy byly velmi důležité. Po celou dobu se hrál otevřený florbal, kdy za delší část provázku chvíli tahal jeden tým a chvíli zase druhý. Na konci třetí třetiny byl výsledek zápasu nerozhodný. Soupeř nám však nabídnul přesilovku, kterou jsme půl minuty před koncem zápasu zužitkovali z hole Petráka. Nutno říct, že se nám početní výhoda v dosavadní části sezony nadmíru daří. Soupeř už reagovat nestihnul a tak jsme si připsali další důležitou výhru. Je škoda, že v prvním zápase jsme nedokázali vybojovat lepší výsledek. Vzhledem k počtu hráčů jsme ale rádi, že v druhém utkání jsme podali výrazně lepší výkon a soupeře nakonec porazili.

Díky všem hráčům, soupeřům i rodičům.

Panthers Praha vs. Tatran Střešovice 2:13 (online)

Panthers Praha vs. Black Angels 8:7 (online)