Přípravka nestačila jen na Black Angels

pripravka

Lepší start do začátku turnaje jsme si ani nemohli přát. Věděli jsme, že je to už poslední turnaj sezóny a možná i proto kluci předvedli bojovný výkon, který se vyplatil. Po zásluze si Panterčata odnesla ze hřiště výhru nad Rudnou 6:2.

Ovšem druhý zápas už nešel tak hladce a podle našich not. O poznání silnější soupeř než ten předešlý, a to mužstvo „BLACK ANGELS“ na nás vysloveně skočil a zhruba po 4 minutách utkání jsme prohrávali 4:0. Naší kluci bohužel zaspali. Naštěstí do druhé poloviny na naše borce asi přiletělo z nebe nějaké kouzlo a chvilkové zakletí na soupeře. Hrál se vyrovnaný florbal a skóre jsme stáhli na rozdíl jedné branky. Soupeř se ještě chvilku bál o výsledek. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat ani po poradě a podlehli jsme tak soupeři 8:6. Zápas to byl pohledný a napínavý. Pak už nám nezbývalo nic jiného než čekat, koho dostaneme za soupeře o třetí a čtvrté místo.

Narazili jsme na tým Athletics, který skončil také na druhém místě v jiné skupině. Byli jsme odhodláni vyhrát třetí místo. Jak se ukázalo hned na začátku utkání, nebylo to těžké. Celou dobu jsme diktovali tempo zápasu a soupeři nenechali ani naději se nadechnout. Jejich opravdu mírné náznaky ke skórování jsme obratem potrestali. Jak se říká „nedáš, dostaneš“. Po vysokém vítězství naše krky ozdobily bronzové medaile.

I přes absenci dvou klíčových hráčů jsme v Kunraticích zanechali dobrou pověst klubu a mohli odjet s hlavami nahoře.

Děkuji panterčata! :-)

Dojatý trenér Jarda