Vánoční turnaj

Informace k tradičnímu vánočnímu florbalovému veselí pro dospělé a dospívající

Systém turnaje

Dvě skupiny první o 7 a druhá o 6 týmech, ve skupině hraje každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují přímo do čtvrtfinále, týmy na 3. – 6. místě míří do předkola, kde se spolu utkají křížem o další 4 místa ve čtvrtfinále. A pak už klasickým vyřazovacím způsobem, hraje se i zápas o 3. místo.

Hraje se 8 minut hrubého času (čas se zastavuje pouze při větším přerušení a začíná běžet v čase, kdy se má utkání zahájit). V případě velkého časového skluzu je možné, že zápasy play-off bude zkráceny.

Níže naleznete soupisky týmů.

Na tomto odkazu pak rozpis, tabulky a později i výsledky turnaje.

člen (ID)tým
Slavata Jan (0422)Z(g)rogovaní vánočníci
Pokorný Lukáš (1060)Z(g)rogovaní vánočníci
Marhefka Tomáš (1072)Z(g)rogovaní vánočníci
Hodek John (0886)Z(g)rogovaní vánočníci
Šimůnek David (0311)Z(g)rogovaní vánočníci
Hradec Tomáš (1318)Z(g)rogovaní vánočníci
Hudec Dominik (0912)Z(g)rogovaní vánočníci
Horňáková Kristýna (1784)Vánoční skřítci
Syslová Tereza (2000)Vánoční skřítci
Šusterová Petra (0696)Vánoční skřítci
Lochmannová Kristýna (1599)Vánoční skřítci
Tůmová Dominika (2064)Vánoční skřítci
Steinbachová Dominika (2062)Vánoční skřítci
Kölbl Petr (0719)Vánoční skřítci
Bendík Ondřej (0850)Vánoční skřítci
Novotný Vít (1344)Vánoční skřítci
Ulrych Kristián (1242)IBK Klofani
Martinek Jan (1204)IBK Klofani
Prokůpek Zdeněk (1149)IBK Klofani
Petrák Karel (0702)IBK Klofani
Petráň Michael (1351)IBK Klofani
Mánek Tomáš (1088)IBK Klofani
Mašát David (1572)IBK Klofani
Hušek Lukáš (1782)Do Vánočního turnaje
Šporová Šárka (1666)Do Vánočního turnaje
Strnadová Kateřina (1580)Do Vánočního turnaje
Niederlová Adéla (1581)Do Vánočního turnaje
Retová Lucie (1144)Do Vánočního turnaje
Vlčková Adéla (1684)Do Vánočního turnaje
Gren Karyna (1683)Do Vánočního turnaje
Waldhauser Jan (2031)Do Vánočního turnaje
Tvrdek Jan (0849)Do Vánočního turnaje
Žiška Jakub (1017)Do Vánočního turnaje
Dresslerová Marie (0358)Pozdní sběr
Rychetská Marcela (2058)Pozdní sběr
Rychetská Lenka (2059)Pozdní sběr
Haberzettlová Petra (2069)Pozdní sběr
Raková Veronika (0742)Pozdní sběr
Bejšovcová Veronika (2090)Pozdní sběr
Krejčíková Veronika (2073)Pozdní sběr
Prause Petr (1091)Pozdní sběr
Beneš Adam (1943)Pozdní sběr
Charvát Dominik (1856)Pozdní sběr
Máčala Marek (1532)AC Ztráta Praha
Vobecký Petr (1448)AC Ztráta Praha
Alchimowicz David (1775)AC Ztráta Praha
Šimůnek David (0311)AC Ztráta Praha
Halamíček Vít (0620)AC Ztráta Praha
Pauček Tomáš (1234)AC Ztráta Praha
Lávička Petr (0923)AC Ztráta Praha
Ježil Dan (0394)AC Ztráta Praha
Baumruk Šimon (0724)AC Ztráta Praha
Dryák Zdeněk (1317)AC Ztráta Praha
Ptáček Jaroslav (0517)AC Ztráta Praha
Šimůnek Martin (0921)AC Ztráta Praha
Borák Jan (0005)Králíci z klobouku
Jáchym GlasKrálíci z klobouku
Tročil Jan (2020)Králíci z klobouku
Berka Luboš (1596)Králíci z klobouku
Drašnar Tomáš (1293)Králíci z klobouku
Ducháček Tomáš (1755)Králíci z klobouku
Majer Vojtěch (1762)Králíci z klobouku
Hlaváč Dušan (1933)Králíci z klobouku
Daněk Pavel (0799)Hulící četa
Kolář David (1306)Hulící četa
Školník Roman (0381)Hulící četa
Míka Patrik (1009)Hulící četa
Kalous Martin (1854)Hulící četa
Krůšek Jiří (1591)Hulící četa
Tomeš Lukáš (1576)Hulící četa
Rybka Jakub (0559)Hulící četa
Červová Karolína (2057)Oko bere
Miklíková Ivana (1927)Oko bere
Lupačová Michaela (2070)Oko bere
Florianová Lucie (2061)Oko bere
Polcar David (0158)Oko bere
Škvor Daniel (1047)Oko bere
Kocot Kryštof (0262)Oko bere
Sedlák Kamil (0434)Oko bere
Bajer Martin (0455)Oko bere
Volek David (1332)Oko bere
Mattes Martin (1746)Pekárna
Ďurina Matěj (1071)Pekárna
Nový Josef (1235) Pekárna
Zelinka Marek (1574) Pekárna
Förster David (1369)Pekárna
Vávra Přemysl (0847)Pekárna
Hajžman Filip (1570)Pekárna
Ježek Antonín (0985)Pekárna
Reitmajerová Jana (1526)Rumové kuličky v kokosu
Vajdlová Denisa (1721)Rumové kuličky v kokosu
Boháčová Anna (1479)Rumové kuličky v kokosu
Šporová Markéta (1482)Rumové kuličky v kokosu
Vlková Tereza (2052)Rumové kuličky v kokosu
Novotná Viktorie (2051)Rumové kuličky v kokosu
Kubištová Kateřina (1571)Rumové kuličky v kokosu
Luprichová Johanna (1211)Rumové kuličky v kokosu
Trenklerová Veronika (1558)Rumové kuličky v kokosu
Hamberg Nicol Jessica (0984)Rumové kuličky v kokosu
Štruplová Kateřina (0981)Rumové kuličky v kokosu
Bouazra Alexandre (1846)Na Vánoční turnaj
Fabiánová Petra (0442)Na Vánoční turnaj
Nedvědová Eliška (1461)Na Vánoční turnaj
Knoblau Martin (0550)Na Vánoční turnaj
Baručák Dalibor (0044)Na Vánoční turnaj
Lubenský Matěj (0142)Na Vánoční turnaj
Šáda Martin (0134)Na Vánoční turnaj
Chochola Antonín (1341)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Sysel Jan (1663)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Procházková Klára (1936)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Procházková Adéla (1941)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Král Adam (1745)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Forejtek Tomáš (1740)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Bursík Maxmilián (1367)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Dlouhý Matěj (1628)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Čermáková Pavlína (1861)D.A.N.N.K.H.T.R.N
Novotný Kryštof (0701)D.A.N.N.K.H.T.R.N